Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik oldalon mozdult meg...

Melyik oldalon mozdult meg először a babátok? Illetve melyik oldalon éreztétek többször mozogni? Ti megéreztétek a baba nemét?

Figyelt kérdés

Melyik oldalon mozdult meg először a babátok? Illetve melyik oldalon éreztétek többször mozogni?

Van egy hülye babona hogy ha bal oldalon mozog, akkor fiú, ha jobb oldalon kislány, kíváncsi vagyok nektek hogy volt!

Nekem a kínai fogantatás naptár és a Jónás naptár is kisfiút jelez.Nálam középen érzek valamit,de nem tudom leírni mihez hasonló.

17 hetes


2014. júl. 1. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A rugasokra nem emlékszem, de csak úgy vhogy éreztem h lány lesz. Most fiút érzek, de nem vagyok benne biztos.
2014. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor megmozdul vagyis érezni kezded a mocorgást az lent a hasad alján van,vagy ha növekszik akkor eleinte középtájt....

Amikor már rendes baba mozgások voltak nálam, mindhárom baloldalon lakott és ott rugdostak mindhárman a legtöbbet..

Hogy milyen neműek?? fiúk mindhárman:-))))

2014. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt még nem is Hallottam! :) én mindig jobb oldalon érzem! Kb 2x rúgott balról...pedig sokat mozgolódik :)


24 hkm

2014. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bal oldalon van a lába. Jobb oldalon a feje amt mindig kitól és középpen lent kapar mint a kis egér. Ja és lánynak mondták az ultrahangon.
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem jobb oldalon volt az a csiklandós (levegőbuborékszaladgászós) érzésem, úgy a 22. héten.

(jobb oldalamon alszom, és ott is tapadt meg a baba, ki tudja, van-e összefüggés...)


amúgy nekem mindenhol mozgott a gyerek, nem volt olyan terület, ahol ne rúgkapált volna :)

23. héten már a párom is érezte a kezével az odabenti mocorgást :)


már a pozitív tesztnél mondtam, ez tuuuti fiú :) bár én a páromból amúgy is fiú utódokat vélek csak kinézni (van egy teóriám a születendő gyerek nemét illetően, tízből nyolcszor be is jött eddig) :)



nekem minden jóslás (inga, kínai, jónás... stb) lányt jósolt, de fiú lett.


az AFP-m viszont 1 felett volt, és azt hallottam, ha 1 felett van, fiú, 1 alatt, akkor lány. ez jött be egyedül.


szeptember 12-én fogant a gyerek, mikor én 34 éves voltam. pont a ciklus 14. napjánál tartottam :)

2014. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1,5 érzem aktívan a babát, szóval már nem a bugyborékolós dolgot, hanem rendes kis rúgásokat. Először középen, mostanában pedig jobb oldalon. Második baba, és még nem tudjuk, hogy ki lakik odabent.

A kínai naptár szerint lány. :)

18hkm

2014. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ax elsô terhességemnél bal oldalon éreztem először, fiú lett és a mostani terhességemnél is bal oldalon éreztem a legelső mocorgást, ő is fiú lesz.

:)

2014. júl. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én amint megtudtam, hogy terhes vagyok közöltem, hogy biztosan lány, az is lett :) Jobb oldalon mocorgott csak a pocimban végig. A kínai naptár egyébként nekem fiút jelzett, úgyhogy nálam nem jött be.
2014. júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 válaszoló.Ezt a afp vizsgálatot még nem is hallottam.Jövőhéten lesz meg az eredmény.Remélem minden rendben lesz!A számok majd talán segítenek.Nem tudom mért de valahogy lányt érzek s a férjem is. :)
2014. júl. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!