Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Nem hiszek...

Fiú vagy lány? Nem hiszek teljesen benne, csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés
Milyen ételek fogyasztása esetében fiú vagy lány a pocaklako?

2014. júl. 1. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elvileg ha savanyú, akkor fiú, ha édes, akkor lány. Nálam nem jott be. De a kínai horoszkop szerinti, igen..:-)
2014. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, ha több édeset kívánsz kislány, ha inkább sósat vagy savanyút akkor kisfiú. Nekünk kislányunk lesz nekem az egész terhességem alatt nem volt semmi bajom és édeset kívántam. Nem tudom ez mennyiben segített. 37+4hkm. :-)
2014. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kínai horoszkóp??? Hogy kell nézni?
2014. júl. 1. 22:19
 4/19 anonim ***** válasza:
Nálam a fiamnál ittam a citromos vizet literszámra, savanyú káposztát is ettem sokat, a lányomnál cseresznyét kívántam (pont nyár volt) és csokit meg fagyit ettem. Szóval nálam bejött a savanyú fiú, édes lány :)
2014. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én savanyúra édeset, édesre savanyút eszem. Úgyhogy nálam az egyik tuti bejön! :D
2014. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én az első terhességem alatt sok gyümölcsöt ettem meg sosat... De nem vagyok édesszájú. Kislány lett. Most nagyon sok tejterméket es tojást eszek, meg most is sok gyümölcs es sós. Es úgy érzem fiú lesz :) Az elsőt is megéreztem. Ja es most néha kívántam az édeset.
2014. júl. 1. 22:26
 7/19 A kérdező kommentje:
Citromos víz, narancsle nálam is, ja meg a sav. káposzta ;)
2014. júl. 1. 22:28
 8/19 anonim ***** válasza:

nem nagyon voltam kívánós, talán a narancslé, az alma, a tej és a túrós péksütikből, valamint a mákból ettem többet, mint szoktam - de nem mondanám, hogy savanyú vagy édes ízekre voltam rákattanva.


a kínai szerint, ilyen-olyan naptári jóslások szerint, de még a nővérem ingázása szerint is lányt kellett volna szülnöm. :)


kisfiam lett.


az AFP-s érték viszont bejött :) 1 felett volt, és az ugye fiú. sok ismerősömnél szintén bejött.

2014. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindhárom fiamnál a savanyúságot faltam mindenhez! Volt,hogy a savanyú uborka levét kortyoltam... na azóta se:-))
2014. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia. Az első fiamnál a sült zsíros kenyér volt paprikával a sláger. A második fiamnál a kocsonya. Most hogy a harmadik babámat várom ő teljessen más. Vele szinte csak a gyümölcs. Még vacsira is sokszor azt eszek. Mondjuk most kislányt láttak az uh szerint.
2014. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!