Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hulye kerdes, de melyik...

Lehet hulye kerdes, de melyik oldalt agyazodik be a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hulyen hangzik a kerdesem, vagy ertelmetlen, de ez engem kicsit erdekelne..

Honnan tudhatom hogy a mehem melyik oldalan agyazodott be a baba?

Az uh kepen a baba a jobb oldalon van, de a hasamba erzek nyilalast, hasogatast es azt mindig bal oldalon erzem, kicsit ossze zavarodtam hogy na most hogy is van ez, vagy lehet full hulyeseget irok mert a baba csak kozepen lehet?

Kerlek ne nezzetek hulyenek, nem tudatlan , rossz ember vagyok csak ezen elkezdtem gondolkozni es foglalkoztat hogy is van ez!!

Koszonom a normalis valaszokat, ja es 10 hetes vagyok!:)



2014. júl. 2. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye válasz, de az UH nem tükröt mutat? :D :D

Nekem meg ez a kérdésem, miközben olvastam, csak nem akartam neked kijelenteni, nehogy lepontozzanak. :)

2014. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ezen én is gondolkodtam, de a második ultrahangom során rájöttem, hogy az ultrahang tükörképet mutat! :) Úgyhogy jól érzed! :)
2014. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, és én is 10 hetes vagyok! :D
2014. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D koszonom a valaszokat!!

En is ugy gondoltam h tukorkepet mutat, de nem akartam meg ezt is beleirni a kerdesbe mert en se voltam benne biztos!:)

De akkor jol ereztem hogy a bal oldalon van :) csak igen fura volt h az uh jobb oldalra jelezte a babat..de akkor valoban tukorkep :)

Es gratulalok!:)

2014. júl. 2. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!