Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ehetek májkrémet?

Terhesen ehetek májkrémet?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, de egy baratnom azt mondta, h majkremet nem szabad enni...pedig azt kivanom nonstop! :-) köszi a válaszokat
2014. júl. 2. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne enni májkrémet? Nyers husit,nyers tojásos kaját az nem lehet...
2014. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mar miert ne ehetnel? A baratnod erre a kijelentesere nem adott valami magyarazatot?
2014. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
A máj és az olyan ételek, amiben máj van, nem ajánlott terhesség alatt, mivel a májban rengeteg az A vitamin és az nem ajánlott a terhesség alatt. Ezért sincs A vitamin a terhesvitaminokban.
2014. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés,hogy a májkrémben vajon mennyi máj is van....
2014. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
MINDENT ehetsz. Még tartárbifszteket is, amiben nyershús és nyers tojás van. Ha csak azt ennéd, amit állítólag szabad, éhen halhatnál.
2014. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
81%
Lehet enni májat töményen is, csak módjával. A májkrémnek meg semmi akadálya. Valóban veszélyes lehet a töméntelen A-vitamin bevitel, de azért a káros hatáshoz eléggé komoly mennyiséget kellene bevágni.
2014. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kilószámra akarja enni a májkrémet a kérdező,kedves 4-es válaszoló

Tehát az hogy A vitamin van benne,még jó is

Én is kb 3-4x ettem resztelt májat mikor terhes voltam

2014. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN pont tegnap ettem dinsztelt májat :) Nyugodtan egyél nem kell kilószám de nyugodtan nem lesz semmi bajod!! :)34hkm
2014. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan!

Én is szeretem és Tegnap előtt azt ettem! Ha egyszer azt kívánom nem tudok mit tenni. :)

2014. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem fogom hanyagolni a májkrémet, persze csak mértékkel! :)
2014. júl. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!