Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap kibontottam egy májkrém...

Tegnap kibontottam egy májkrémet, és öszekevertem margarinnal mert nagyon kemény volt. Azóta is hűtőben van ehetek ma még belőle? Terhes vagyok

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha nem a májkrémes dobozban volt eddig tárolva.

Ha az eredeti dobozban hagytad, akkor dobd ki, különben pedig nyugodtan eheted. Jó étvágyat neked is és a babának is.!

2012. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,tányérba raktam és egy másik tányérral boritottam be
2012. máj. 17. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi mellék-illata, no meg az állagán sem látsz olyan kivetni-valót, akkor én ennék. De ha úgy érzed, hogy már nem biztonságos, akkor ne egyél belőle, mert az azt jelenti, hogy a gyomrod fog tiltakozni ellene. Nem vagyunk egyformák.
2012. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából a baba miatt vacillálok
2012. máj. 17. 15:31
 5/7 A kérdező kommentje:
asszem kihagyom,ki tudja..
2012. máj. 17. 15:31
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Ha terhes vagy, igen.

Másképp meg se próbáld!DD)

Nyugodtan edd meg! Hidd el, ha valaki, akkor én hisztis vagyok az állott/romlott ételre.

2012. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megeheted.Én szoktam úgy szendvicskrémet csinálni,hogy 3 doboz májkrém (azt hiszem Globuszos),2 főtt tojás,margarin v. vaj,só,mustár-ezt az egészet összekeverem,a tojást előtte jól összetöröm villával.Beleteszem egy zárható műanyag dobozba és be a hűtőbe.A legjobb,ha csak másnap eszel belőle,de nálunk nagy mennyiséget kell csinálni ahoz,hogy maradjon akkorra is.
2012. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!