Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak ha elhal...

Milyen jelei vannak ha elhal a magzat?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek mindenkitől a kérdésemért! Le is lehet tolni érte!

Egy cseppet túlaggódom... Most vagyok 14 hetes terhes és csak 18-19. héten kell uh-ra mennem. Laborba is ugye csak 16 hetesen. A köztes időben honnan tudhatom, hogy minden rendben van?


2014. júl. 3. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korban nincs jele. jele lenne az hogy nem mozog, de 14 hetesen az még normális. én csak a 20. héttől éreztem egyértelmű és rendszeres mozgásokat. Addig maradt az uh közte meg sűrűn imádkoztam és hittem hogy nem lesz baj :) neked is ezt javaslom, ne is gondolj rosszra.
2014. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajj, de veled érzek.

Detto 14 hetes vagyok (leszek), és 9 hetesen voltam a dokim magánrendelésén aki ha nincs baj, nem hív be havonta. Ő nekem azt mondta,h félidőben találkozunk.

Közbejött egy erős vérzés, ügyelet, minden rendben, az orvosom is látott akkor, de itt aggódok,h még hol van a 18 hetes uh (amire fogalmam sincs hova kell menni). GOndoltam a védőnőt felhívom, hátha már néz szívhangot, és legalább azt hallhatnám.

A kérdésedre bocs,h nem tudok válaszolni.

2014. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 hetes UH-d nem volt? az pedig úgy tudom, az sztk terhesgondozás része..nem csináltak genetikai uh-t neked akkor? én a helyedben elmennék egy magánorvoshoz megcsináltatni.
2014. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De volt. Akkor minden a legnagyobb rendben volt. :) Csak olyan soká lesz a 18 hetes Uh. És még nincs mozgás és aggódom. :)
2014. júl. 3. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódsz, vegyél szívhangfigyelőt.

De egy normál terhességnél nem lesz baj.

Ha valami gond van, akkor görcsölsz, vagy vérzel. Amúgy meg pozitívan állj a dolgokhoz, ne ilyen aggódósan, mert így meg fogsz őrülni, mire megszületik a pici.

2014. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a problemam.. foleg,hogy egy ismerosomnek most kell megszulnie a babajat 18hetesen :( vettem szivhang figyelot,de dagi vagyok es semmit nem hallok.. legkozelebb 4het mulva megyek uh-ra...

15hkm

2014. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Engem is erdekelne hogy ilyen szivhangfigyelot hol kapok? Es mennyibe kerul?
2014. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon aggódtam a terhességem alatt, hasonló szünetek voltak a vizsgálatok között, így én vettem egy szívhangfigyelőt, rengeteget segített, hogy néha ráhallgathattam a babámra. Az utolsó trimeszterben is elővettem néha, amikor a kicsim lustább volt és alig akart mozogni.(azóta már megszületett a makkegészséges kislányom)


Bababoltokban lehet kapni 8-10 ezer Ft körül mozog az ára emlékeim szerint.

2014. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-s vagyok

En netrol rendeltem akciosan 7000.- volt :)

Nekemis annyira messze van az uh :( augusztus 5 a legkozelebbi :( es sajna nem hallok semmit,meg a sajatomat is nehezen :D

De neha pukkangat a hasam..meg mintha csikiznenek belulrol :)

2014. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!