Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szúró érzés a hüvelyben mitől...

Szúró érzés a hüvelyben mitől lehet? Nem folyamatos, csak néha fáj! Talán jóslófájás? 37 hkm

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jósló :) a jósló olyasmi,mint egy görcs,keményedés és pl 5-10-20 percenként jelentkezik,majd elmúlik. A szúrás teljesen normális,meg vagyok lepődve,hogy a terhesség alatt most tapasztalod először,elég gyakori jelenség.
2014. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

miért fura,hogy most kezdtem érezni ezt a szúró érzést?mensi szerű görcseim már voltak!pocakom nem kemény!

Amúgy ez már jelzi a szülést?

2014. júl. 3. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

A jóslófájás valóban nem ez. Az olyan, hogy megkeményedik a pocakod, és mensis jellegű érzést érzel.

Szerintem a méhszájad kezd nyílni. Készülődik a szervezeted a szülésre.

2014. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

ez az érzés ha erősödik akkor közeledik a szülés?sajnos még farral van a fiam!nem fordul meg!

emellett még hányingerem is van,de a fiam mozog folyamatosan!

2014. júl. 3. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igazából még semmit nem jelent, 37 hetesen normális jelenség, ettől még heteid lehetnek hátra.
2014. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze ahhoz hogy nyílik a méhszáj, hanem a fiad ott mozgolódik a magzatburkon belül a méhszájadhoz közel. Ott pedig vannak érzőidegek, sugárzik a hüvelyedbe. Normális jelenség.

Biztos érezted már, hogy a hasad összeáll egy kemény kis gombóccá (nem ugyan az mint amikor kinyomja magát itt-ott a babád) esetleg tompán fáj is. Na az lehet a jósló.

37 hetesen még próbáld azért odabent marasztalni annak ellenére hogy türelmetlenül várod már :)

Kitartás!

2014. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!