Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Àlmomban elvetéltem...

Àlmomban elvetéltem 8hetes 6napos vagyok a wc n ülve kijött a babám kifejlödve a lába a keze! De akkora volt mint egy telefon! Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha ilyet álmodok?
2014. júl. 4. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy félsz a vetéléstől. Ne aggódj, ez nem jelenti, hogy meg fog történni.
2014. júl. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos félsz attól, hogy elvetélsz. Én anno azt álmodtam, hogy nem élem túl a szülést (én attól féltem nagyon egész terhesség alatt). Nem lesz semmi baj, ne aggódj!
2014. júl. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert félsz, hogy elveszíted.

Én éjszaka azt álmodtam, hogy kínlódok a szülinapi tortával. Nagyon nem akart sikerülni, szidtam magam, hogy miért kell nekem ilyet bevállalni. Félek, hogy elrontom. De nem fogom. Megcsinálom és tök jó lesz. :)

2014. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, ne hagyd hogy bogarat ültessen a fejedbe. Nem jelent semmit!

Én pl a minap voltam ultrahangon, a doki megmondta, hogy behozta a 100 gramm lemaradását a kisfiam (30 hetes), minden rendben van.

Aznap mégis azt álmodtam, hogy megszültem, és a markomban is elfért olyan picike volt... tök hülyeség

2014. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez csak belso felelem.En 14 hetesen almodtam arrol,hogy elvesztettem a babamat,pontosabban,hogy nem talaltak meg az ultrahangon.Annyira valosagos volt az egesz,felkeles utan fel sem fogtam,hogy csak alom volt.Leviharzottam a lepcson es 10 percig zokogtam a paromnak,hogy nem talaljak a babankat,borzaszto volt :/

De azota mar 38 hetes vagyok es minden a legnagyobb rendben van a kislanyunkkal :)

2014. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok! Kicsitt nyugodtabb vagyok valoban félek hogy elveszitem mert nekem még ezen kivül lett volna 2 gyerekem a legelsőt elvetetem mert nemtudtam volna miből felnevelni de amikor másodjára terhes lettem elvetéltem 6hetesen és most félek nehogy ujra megtörténjen!
2014. júl. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!