Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hyperechogén papilláris...

Hyperechogén papilláris izommal született egészséges baba? Volt olyan, akinél ilyet diagnosztizáltak és elmúlt? Ha igen mikor? Akinél nem múlt el azoknál Downos baba lett?

Figyelt kérdés
A 18. heti uh-on találtak a babámnál egy hyperechogén papilláris izmot a bal szívkamrában. A nőgyógyász azt mondta ez utalhat Down kórra. Kérdeztem, hogy mi a további vizsgálat. Egy újabb uh-ra küldött Dr. Lintner Balázshoz az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumba. Ő megvizsgálta a babát és azt mondta ez el fog múlni a 30. hét környékére. Tekintsük úgy a baba esélyeit, mintha nem is lenne ott. Egyébként mindent rendben találtak. (tarkóredő, magzatvíz, orrcsont stb.) Mégis félek!
2013. okt. 30. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bízz meg abban, amit Lintner doktor úr javasolt, bár tudom, hogy nehéz. Valószínűleg én sem tudnék fordított helyzetben. A doktor úr nagyon jó szonográfus, és biztosan az ilyen jellegű tapasztalatokra alapozva mondta, hogy el fog múlni. Nem hiszem, hogy csak nyugtatgatni akart.
2013. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd csak, itt van pár jó válasz!Hátha kicsit megnyugtat! Szorítok!

2013. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!