Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mellső fali lepény?

Kismamik, mellső fali lepény?

Figyelt kérdés

Tegnap az ultrahangon megállapították, hogy mellső fali lepényem van. Úgy tudom, hogy így sokkal később fogok babamozgást érezni :( igaz ez? És ahol a 13. héten van, már ott is fog maradni, vagy ugyanúgy elmozdulhat mint pl. a méhszájon fekvő lepény? A baba jól van, olyan szépen ficánkolt, vártam hogy a saját bőrömön érezzem a kicsi kapálózását.

Akinek már van tapasztalata, megosztanátok hogy mellső fali lepénnyel mikor éreztetek babát? :)



2014. júl. 4. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mindkét terhességemnél mellső fali volt a méhlepény.

Vagyis a második még pociban van (22 hete:-))Elsőt 18+5 hetesen, másodikat 16+5 hetesen éreztem először.

2014. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) hát az tényleg kicsit később volt mint az átlag 16. hét, de jobban belegondolva hamar elmegy az idő :D

Gratula a pocaklakóhoz is :)

2014. júl. 4. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mellső fali+ még,hogy izgibb legyen haránt fekvéses is :( 22+5 hetes vagyok most és nagyon gyengén érzem amikor mocorog.Remélem most már megfordul és én is jobban érezhetem majd...
2014. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mellső fali volt és a 17. héten éreztem először a mocorgását :)
2014. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mellsöfali a lepény, és én elég sokára, 21+3 éreztem elöször, azt is vizelési ingernek gondoltam napokig, mire megvilágosodtam.

Azt mondják az elsőt sokan csak 20 hét körül érzik. Most már viszont megmozgatja az egész hasam néha 27 hetesen. A párom is csak ezen a héten érezte végre!

Türelem! Én már tiszta depis voltam, de megéri kivárni!

2014. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első babámat várom, mellső falon tapad a lepény. Ennek ellenére már a 16. héten éreztem. A férjem rá egy hétre. Nem csak a helyétől függ hogy mikor fogod érezni hanem pl hogy mekkora felesleg volt korábban a hasadon, mennyire lesz időd erre figyelni napközben és este is, na meg a baba habitusa sem mindegy. Nálunk egy igazi örökmozgó :)


38hkm

2014. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali, 17 hetesen éreztem először, mint egy kis pillangót, aztán erősödött. Az igazi nagy rúgásokat csak pár hete érzem, most meg már ki is nyomja magát. 26 hetes km.
2014. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is első babás vagyok mellső lepénnyel. 21.héten éreztem elöszőr. Nem volt buborékolás meg lepkeszerű mozgás, egyből rugással kezdtünk. :) Most már 36 hetes vagyok, szépen láthatóan mocorog :) A lepény nem tud sztem elmozdulni. Csak akinek lent van és nő a méhe akkor a méhfallal együtt magasabbra csúszhat :)
2014. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a tapasztalatokat :) akkor igazából még bármire van esély. Feleslegem az alapból nem volt, és most fogytam is egy kilót, ami nem akar visszajönni. Bár annyira nem örülök ennek. Remélem valahogyan mégis a szerencsések közé fogok tartozni, de úgyis csak idő kérdése :)
2014. júl. 4. 21:11
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudom számít-e, de az UH-n úgy tornázott, hogy a doki alig tudta jó helyzetben kimerevíteni a képet :D
2014. júl. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!