Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti is vagytok néha...

Kismamik, ti is vagytok néha meggondolatlanok?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy ettem szendvicset, hogy előtte fél órával a cipőm levált talpát nyomkodtam vissza (ami ugye elég koszos). A kézmosás kimaradt, pedig mindig figyelek. :(

Ti szoktatok ilyen meggondolatlanságot csinálni?


2014. júl. 4. 10:30
1 2
 1/20 ivilicious ***** válasza:

Hát,ha az meggondolatlanság, hogy a lisztet beteszem a hűtőbe, meg,hogy kontaktlencse kivétel után nem a rendes szemüveget, hanem a napszemüveget vettem fel,és fél percig forogtam,hogy mi nem stimmel (nem csak,hogy nem láttam,sötétebb is volt) ,akkor igen :D

meg vagyok kissé bolondulva.

2014. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Persze. Ha meglesz a gyerek (vagy 2, 3), akkor utólag sem fog ez leesni :) most még tudsz rá figyelni... ha majd a szaladó gyerek után futva eszed a szendvicset, és leesik a földre, neked is eszedbe jut a "3 mp-es szabály", és eszed és futsz tovább :) Nyugi! Ez nem a világ vége! Csak a családos élet kezdete! :)
2014. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2., kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :( Csak eléggé bepánikoltam, nehogy a babának baja legyen.
2014. júl. 4. 10:38
 4/20 anonim ***** válasza:

én a fürdetőkrémet a fogkrém helyére tettem a fogmosópohárba, fogmosásnál lett meg


a popsikrémet nem találtam a hűtóajtóban (minden baba gyógyszer ott van)mire egyszer észrevettem, hogy a hűtőben van, csak épp a polcra tettem


ahogy kivettem a libero pakkból egy pelenkát valahonnan elém szállt egy molylepke a steril pelenkával ütöttem le hirtelen és azon értetlenkedtem, hogy lepke is be lehetett csomagolva a pelenkák közé...?


általában úgy ülök le etetni, hogy tuti fel kell állnom babával, mert nem hoztam ide ezt azt


és a legkatasztrofálisabb volt, hogy első nap amikor először levittem babakocsival a babát, tárva nyitva hagytam a lakásajtót benne a kulccsal!!mert CSAK a babára figyeltem.

2014. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jajj, majd ha megszületik a baba, akkor még hogy fogsz aggódni :)
2014. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, már előre félek! :D Eddig az sem érdekelt, ha végigbumliztam Budapestet, és utána beültem a mekibe, nyugodt szívvel ettem, eszembe sem jutott ilyen, hogy kézmosás. Na de mióta a kisbabámat várom... mindenen kikészülök. Nehogy elkapjak vmit - nehogy baja legyen neki.
2014. júl. 4. 11:02
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is csinálok ilyen hülyeségeket, pl. be akartam csukni az ablakot és nekiálltam a tévé távirányítójának a kikapcsoló gombját nyomkodni az ablak felé tartva. Nem értettem mi romlott el, hogy miért nem csukódik be...
2014. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Terhesen nekem is volt egy szemüveges kalandom :D letettem, míg arcot mostam, aztán meglepődtem törölközés után, hogy miért nem látok, és nyúlkáltam a szemüvegem felé vagy 5x, mire leesett, hogy nincs is fent. :D

De megesett az is, hogy papucsban mentem el otthonról (október volt :P), vagy mindent vettem a boltban, csak azt nem, amiért tulajdonképpen lementem és csak otthon esett le, hogy mi is hiányzik. :) Mióta megszületett a babám, még rosszabb a helyzet. Folyamatosan túlpakolom magam, igen, én az a fajta vagyok, aki pulcsit is tesz be neki, akkor is, ha 25 fok van és süt a nap, mert mi lesz, ha a 10 percre levő játszótéren egyszercsak zuhogni kezd, fúj a szél és megfázik... :D de amikor 1 napra kirándulni mentünk, ott is aludtunk ismerősöknél, akkor annyi cuccot pakoltam, hogy alig fértünk be a csomagtartóba, és amikor odaértünk, akkor esett le, hogy mind a gyereké, magunknak egy bugyit sem raktam be :P Aztán fokozatosan most már sikerül lazítani :)

2014. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jajj de jót nevettem rajtatok! :D
2014. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Csak ma: szemüvegben próbáltam sminkelni. Már pofásan összekentem a lencsét, mire leesett.

A lakásban összevadászott zoknimat bedobtam a szennyes melletti WC-be...

2014. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!