Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok első babás, és...

Edus83 kérdése:

24hetes vagyok első babás, és kb 3órája folyamatosan mozog a babám ez normális? Teljesen befészkelte magát a jobb oldalamra ez mennyire sűrű ügye nincs baj? Csak annyi mindent hallok, ha sokat mozog az a baj, ha keveset az.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Mi lenne, ha a sok sületlenség helyett inkább az öszöneidre hallgatnál??

Kevesebb marhaságot kellene olvasnod..

2009. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy válaszoló!!!!!!Mivel első babás vagyok természetes szerintem,hogy mindent elolvasok!!!!!!!!!!
2009. okt. 20. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

ne légy felháborodva, kedves kérdező, a válaszolónak igaza van. Örüljünk, hogy mozog, mert ha nem mozog, az sokkal rosszabb. Én csak akkor esek kétségbe, ha már fél napja nem mozgott.


25 hetes szintén első babás

2009. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudom,hogy az a jó ha mozog de úgy gondolom ezért van az oldal hogy kérdezzen aki nem tapasztalt!!!Csak annyi mindent hallani és még ilyen nem volt, de persze nagyon élvezem, imádom ahogy ficánkol!!!!!!!!!!
2009. okt. 20. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Az első válaszolónak üzenem, hogy inkább ne válaszoljon ha értelmesen nem tud. Egy első babáját várónak igenis minden új és itt annyi hülyeséget kérdeznek a kismamák amikre meg senki nem ad lehurrogó választ. Én is első babámat várom és amikor nekem először órákig ugrált a baba én is feltettem magamban a kérdést, hogy nem azért mozog e ennyit mert most meg valami nem jó neki. Sokan írják, hogy éjjel ha x oldalukra fekszenek a baba annyira rugdal, hogy el kell fordulniuk mert hogy az nem jó a babának. ebből kiindulva a kérdést feltevő kismami is gondolhatta, hogy esetleg vmi nem oké odabent. Üzenem neked kedves kérdező, hogy tényleg hallgass az ösztöneidre és amíg látható jele nincs a bajnak addig csak a jóra gondolj. ha nagyon ugrálj, örülj neki és beszélgess vele. Sok boldogságot!

31 hetes km

2009. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló nagyon kedves vagy erre volt szükségem:))!!!!!!!!!!!Boldog babázást majd neked és könnyű szülést:))
2009. okt. 20. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, remélem, lehiggadt mindenki... A kérdésedre a válasz, hogy nagyon is örülj, ha ennyit mozog! Én ugyanígy voltam, mint te! Az én kisfiam is nyomta a rizsát egész álló nap, reggeltől estig! Bárhol jártam, akármikor meg tudtam mutatni másoknak, hogy milyen érzés az, mikor rúgdos! Csak megfogtam a kezüket, rátettem a hasamra és 2 percen belül már fel is jajdultak örömükben, hogy "de jóóóó, rúgdal!!!" Egy kismama a terhesség végére teljes mértékben ismerni fogja a babája napi ritmusát, hangulatát és Te is ki fogod őt ismerni. Nálam a baba rossz hangulatának az a jele, ha nem mozog... Akkor tudom, hogy vagy front van, vagy nem kapott "ismerős" kaját... Ha vendégségben eszem, nem reagál a kajcsira... Más fűszerezés, más állag, és elképesztő, hogy különbséget tesz már anya főztje és a másoké közt. Örülj, ha mocorog, jól érzi magát! Boldog babavárást! 35 hetes kismami
2009. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szióka! Én 27 hetes vagyok. Kb 4 hete beköltözött a manóm a jobb oldalra, még a köldököm is elvándorolt. A dokinak mondtam, hogy csak jobb oldalon érzem, erre megnézte uh-gal és nagyot nevetett, hogy felvett egy furcsa pozíciót (C formát) a jobb oldalon, pedig mutatta, hogy a bal oldalon még mekkora helye lenne. Ha neki így jó!? Ha nem jó neki, úgyis elmocorog valamerre.

A mozgások: nekem is olyan néha, hogy egy órán keresztül döngeti a hasamat, még ha újságot rakok rá véletlenül, azt is lerúgja a pocimról. Utána meg 2-3 óra alatt csak 1-2 szer érzem. A lényeg, hogy érezd. Amikor nagyon aktív, bennem is felmerült régebben, hogy nincs e valami baja, aztán megnyugodott és szunyált egyet és rájöttem, hogy valamitől csak felpörgött, utána meg elfáradt.

Ezek majd neked is ismétlődni fognak ezek a pörgős időszakok, nekem is kb 3-4 hete lehet nyomon követni. (nálunk ez a reggel 7-8, du 2-3, este 10-11 óra között nagyjából, de attól is függ, milyen az idő és mit eszem pl.)

Ne aggódj és kérdezz nyugodtan én is azt teszem, mert én is bizonytalan vagyok sok mindenben. Szelektáld válaszokat, mert sajnos nem csak olyanok látogatnak erre az oldalra, akik tudják, hogy mi a célja ennek a fórumnak.

Nagyon boldog babavárást.(-:

2009. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én 22 hetes vagyok és nekem is biztos csak a jobb oldalon van mert arra eláll a hasam.és látom amikor rugdos szinte a mellem alatt..Ami rossz hogy pont ott szúr valamiért(biztos felnyomja a szerveket).

2009. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok:))!!!akkor jól érzi magát ott:))!!!mindenkinek sok boldogságot!!!!!!!
2009. okt. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!