Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesseg alatt? Milyen...

Szex terhesseg alatt? Milyen poziciok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 hetes. Kb 3 hete nagyon "kivanos" vagyok. Naponta szeretkezunk de van hogy tobbszor is. Hatulrol nem tul kenyelmes es oldalrol sem...a legjobb ha o van felul. Esetleg tudnatok ajanlani olyan poziciot ami nektek jo volt? Ti is kivanosabbak voltatok babavaras alatt?

2014. júl. 4. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

De jó, irigyellek :( nekem mínuszban van a libidóm. én is 14 hetes vagyok, és gondolom még nem zavar a pocak, szóval mehetnek a szokásos pózok, csak ne menjen túl mélyre, a méhszájra vigyázzatok. Például a lábat nyakba póz szerintem már túl mély. Minden más szokásos mehet :D

Remélem lassan nálam is eljön ez az időszak..

2014. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amig nem zavar a pocakod addig mehet barmi csak ne legyen durva!Nekem mar egy ideje nagy pocakom van igy nekem hatulrol a legkenyelmesebb.Neha van ugy hogy en vagyok felul csak nagyon hamar elfaradok igy sokaig ez a poz nem igazan mukodik.Szerintem nalad is mindig mas pozicio lesz kenyelmes ahogy novekszik a pocakod.
2014. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kívánós voltam, de te érzed, hogy mi a kényelmes. Miért baj, ha ő van felül? Megtartja magát a karjaival, nem kell, hogy rádnehezedjen, később meg esetleg feltérdel...én a terhesség első felében folyton arra vágytam, hogy a férjem ölébe üljek szemből. Később oldalt fekve, hátulról.
2014. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!