Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen doki Sápi Tamás Debrece...

Milyen doki Sápi Tamás Debrecenben?

Figyelt kérdés
Milyen orvos jo, kedves?
2008. aug. 2. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!! Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves, mosolygós, közvetlen, mindig próbálja oldani a feszültséget. Bármit kérdezhetsz tőle! Volt márciusban egy vetélésem és én akkor nagyon meg voltam vele elégedve, törődött velem, mindig érdeklődött hogy vagyok....stb. Rendesen kivizsgált megnyugtatott. Most ismét babát várok és 15.hetes terhes vagyok. Szóval én nagyon elégedett vagyok vele, de kinek hogy!

szia

2008. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nagyon kedves, de eszméletlenül pénz éhes! Ott is hagytam, bár ugyanezt elmondták, mégis nagyon édes doki aztán rájöttem hogy nekem ez így nem szimpi!
2008. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként Dr.Sápy Tamásnak hívják!

Korrekt, lelkiismeretes orvos. Pénzéhesnek semmiképpen nem nevezném. Mivel nagyon elfoglalt, a magánrendelőjében fogadja a betegeket, ahol természetesen szabott árak vannak, mint mindenütt a világban.

A szülészek szülésvállalásáról meg csak annyit, hogy azt a magánéletük és a szabadidejük rovására végzik, tehát joggal pénzt várnak el érte. Előttemszóló! mit szólnál hozzá, ha hajlani kettőkor hívnának a munkahelyedről, hogy ugyan menj már be és tölts el pár órácskát, nagy felelősségű munkácskával???...

Nos, a pénzéhesség nem itt kezdődik!


Sziasztok: Rita

2009. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pénzéhes...

Szóval azt mondod, hogy kicsal belőled több tízezrest?

Annyit adsz neki, amennyit engedsz és amennyiben megállapodtatok!

Én most kedden megyek hozzá, megmondta, hogy egy vizsgálat ultrahanggal 8ezer. Ennyire számítottam, mivel általában egy normális nőgyógyász annyit kér (meg volt egy másik nőgyógyászom, akiben kicsit csalódtam más miatt, ő is 8ezer volt és megkaptam érte a "törődést").

Nem minden nap megyen nőgyógyászhoz, évente egyszer. Szóval egy évben egy 8ezrest tán' ki tudok adni a kezem közül!

Eszti/25

2010. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megyen=megyek
2010. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!