Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Márton...

Mi a véleményetek a Márton névről? Adnátok a kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
Becézve Marci.
2010. jan. 6. 16:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"Nils Holgerson, ott repül Márton lúdon"
2010. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nekem is a párom találta ki. Fiú nevet ő választ.

A mai gyerekek már nem néznek Nils Holgersont, így szerintem ezzel csak nem fogják csúfolni...

2010. jan. 6. 17:40
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik, ez lett volna ha fiúnk született volna.
2010. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Magában a Márton hat nem tudom de hallotam minap egy nevet ami azért megtetszett Noel Márton .

Amugy meg ha azt nezed hogy ne csufoljak ki meg hogy ki mit gondol akkor meg nagyon sok nev van amit nem valasztanal.Ha nektek tetszik miert ne?

2010. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is versenybe volt a Marci név!!!Bár Marcellt becézve.De a Patrik győzőtt!!!Bár szívem mélyén még mindig tetszik a kis Marci!Szerintem cuki!És az a lényeg,hogy Ti,hogyan döntötök,ne mások véleményére adva!!!Nálunk volt sok furán néző rokon,hogy Patrik?Hát ha ő ott benn olyan!34.heteske
2010. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Oszkáros válaszoló vagyok.annyiszor gondolkoztam h felteszem én is ezt a kérdést h mi a véleményetek h hogyan tudnám meggyőzni h ne ez a név legyen.de nem tettem mert feleslegesnek tartom.sztem te azert tetted fel mert a szíved legmélyén neked sem tetszik ez a név és próbálsz indokot taálni a párodnak h miert is ne de lehet én láttom orsszul a helyzetet.az a fontos h te eltudod a Pici fiad Mártonnak képzelni vagy nem.na nálunk én nem tudom h Oszkárnak hívjam még a legrosszabb rémálmomban sem ugyh a véletenül fiú akkor ott a szülőszobán fogunk egymással harcolni a párommal mert én csak a testemen keresztül hagyom h ezt a nevet kapja.tiszta ideg vok miatta h h tudta ezt kitalálni.áááááááááá
2010. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Két fél kell a névválasztáshoz!!!Mi az hogy az egyik szülő dönti el???Mi közösen néztük ás választottuk ki!!!

Ne legyetek már ennyire...

2010. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta gáz, hogy jönnek ezzel a Márton lúddal! Ilyen alapon majdnem minden névre lehetne találni valamit. Szerintem ne foglalkozz vele, különben is jó név a Márton, és a Marci igazi kisfiús, aranyos név! Nekem a Bencére mondták, hogy büdös Bence jut az eszükbe. Én meg azt mondom, hogy egy kisgyerek neve hallatán valakinek a büdös Bence vagy egy lúd jut eszébe akkor ott nem a névvel van baj.
2010. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17.38! Te gyerekes vagy és bántó! Ez okoz neked örömet vagy ezt olyan nagyon viccesnek találod?
2010. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, nálunk is sokáig úgy volt, hogy Márton lesz a fiam.

Végül ő Bálint lett, de barátnőmé márciusban születik, Márton lesz.

Marciként nagyon aranyos név kisfiúnak, de nekem van felnőtt ismerősöm is, akit Marcinak, és Mártonnak is hívnak, és egyik sem hangzik furán. És sosem csúfolták érte.

2010. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!