Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj másnak is a comb hajlata?...

Fáj másnak is a comb hajlata? Nekem csak a bal oldalon fáj. Kibírható, de mégis fáj. Tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:45
 1/3 anonim válasza:
Szia 33.hetes vagyok és nekem is fáj nekem a jobb oldali fogalmam sincs hogy mitől lehet ez, de én is kíváncsi lennék rá,hogy mitől lehet ez.
2010. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem is inkább fáj, hanem folyton zsibbad. Nekem is csak az egyik oldalon, a jobbon. Bár pár napja érzem, hogy fáj is egy kicsit. Szerintem szülés után elmúlik majd.

29 h. KM

2010. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Nekem a 24 het kornyeken fajt es kb 2 hetig.. Szerintem a csontok rendezodtek. Nektek is biztos el fog mulni! Tudom, rossz erzes, de kitartas!

37+6 km

2010. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!