Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most miért nincs ovulációs...

Most miért nincs ovulációs görcsöm?

Figyelt kérdés

3-a tájára vártam az ovulációt. Eddig amikor ovum volt rövid ideig erősen görcsölt a méhem és fájtak a petefészkeim. (késöbb meg is jött menetrend szerűen a havi vérzésem) Aktívan rajta vagyunk a babaprogramon, és kicsit össze vagyok zavarodva, hogy még nem volt görcsölésem, amin általában délután 1-2 órán át tart, és vége is. Nem volt még ovum, vagy valami időközbe megváltozott?


( nincs PCOS gondjaim, múlthónapban látott nőgyógyász, nincsenek cisztáim )



2014. júl. 6. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos hogy mindig megérzed, lehet idáig sem érezted mindig csak nem figyelted, mármint régebben.

Én pl szülés előtt soha nem éreztem, aztán szülés után lettem ilyenre figyelmes.

Meg minden terhesség más, akár ugyanannak az anyukának is, tehát akkor akár az ovu sem biztos, hogy mindig ugyan olyan.

Az is lehet, hogy ez most egy hosszabb ciklus és késik pl 1 hetet majd vagy csak szimplán nem érezted, lehet pont el voltál foglalva valamivel és egyáltalán nem tudtad megfigyelni.

Ettől még azért lehet baba majd :)

már egyszer kiírtad a kérdésed :)

2014. júl. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!