Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ovulációs teszt, jóstesztké...

Az ovulációs teszt, jóstesztként működhet?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek a Hcg teszt negatívat mutatott, ezért csináltak egy Lh tesztet kíváncsiságból jóstesztként, az viszont 2 csíkos lett!

Mit mutathat az Lh teszten a 2 csík, amikor már túl van az illető az esedékes ciklus napján? Vagy azon mindig megjelenik a második csík is? Mert eddig azt hittem, hogy csak akkor ha közeleg az ovuláció és egyre erősödik, majd akkor mondhatjuk pozitívnak, amikor vagy egyforma vagy erősebb, mint a teszt csík színe.

Nekem van 2 negatív Hcg tesztem reggeli pisiből és egy délutáni Lh tesztem amin 2 csík van, igaz a tesztcsík halványabb, mint a kontroll csík. Kicsit meglepett, nem igazán értem ezt most mit akar mutatni.....

Szerintetek?



2014. jan. 11. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 2 csíkos az LH teszt a ciklus bármelyik napján, nemcsak középidőben! Nekem így szokott, majdnem mindig volt rajta 2. csík, ami halványabb volt, mint a kontrollcsík.

Jóstesztként, reggeli első vizeletből 2 erős csíkos lett az egyik babámnál, rá 2 napra a HCG teszt is pozitív lett. A kisebbiknél negatív lett az LH, rá egy napra a HCG mégis pozitív.

2014. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a válaszodat!

Ma reggel is csináltam kíváncsiságból, ugyan abból a pisiből egy ilyet és egy olyat. Az LH most egyforma 2 csíkos lett, de a HCG negatív..... na erről ennyit. Menzesz meg sehol....

2014. jan. 12. 09:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ilyen jellegű a kérdésed, de én mielőtt teszteltem volna kiváncsiságból megmértem a hőm, abban a hónapban nem mértem, szóval kb tudtam mennyi peteérés előtt, után és persze leesve. És érdekes volt mert magasabb volt a hőm, meg is fordult a fejemben, hogy biztos megfáztam stb, de nem!!!! Szóval próbáld ki, ez ingyenes, az lh teszt meg azért mégiscsak pénzbe kerül.
2014. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekel, mi újság veled, mert én épp a ciklus 25. napján járok, s nem tudom eldönteni, mi van: még csak most lenne pé-m vagy mást jelent? Eddig mindig egy csíkos negatív volt, bár a feltételezett ovum óta csinálom szerintem. Most vagy rövidebb lesz a ciklusom, s akkor reménykedhetek a babában, vagy jóval hosszabb, mint 32 nap, ha ez még a pé-t jelzi. Nekem nem magas a hőm, csak 36,6, ezért is inkább a 2. verzióra tippelnék. (igaz az alaphőmet nem tudom, mert sajna még csak most kezdtem mérni, a ciklus 11. napjától).

Írj ide kérlek, ha változás van nálad! Nagyon kíváncsi vagyok és szorítok!!! :)

2014. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem ma full pozitív az lh teszt, a hcg full negatív. A hőm 36,9. Nem értem. Akkor nem baba van, hanem most van/lesz pém? Ilyen későn még sose volt...

Veled mi újság?

2014. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok Én ma nem teszteltem egyikkel sem. Menzesz sehol, annyi van, hogy krémes fehér folyásom van, nekem ilyen a peteérés környékén szokott lenni, de az lehetetlen mert már 38 napon vagyok....vagy még is az lenne?

A hőmérsékletemet mérem, de nekem ez sem mérvadó, mert elég alacsonyan van szinte folyamatosan, igaz megvolt már az emelkedés, de valahogy nem volt az igazi.

itt a link:

[link]

2014. jan. 14. 12:41
 7/17 anonim ***** válasza:

én ahogy elnézem a görbéd, még fent van a hőd, mert 36,0 volt a legalacsonyabb hőd, és a legmagasabb 36,5 tehát ez a 36,4 még jónak mondható, bár nem vagyok szakértő. Nekem mikor terhes lettem 36,7 volt ezért hittem hogy biztos megfáztam stb.

A fehér folyás is jó jel egyébként, pláne ha ilyenkor nem szokott lenni, terhesen végig megnövekedett hüvelyváladék teljesen normális, az meg fehéres színű lesz.

2014. jan. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mintha magamról olvasnék (4-es vagyok)...A hőnk is hasonló, szinte végig 36,5, 36,6 volt eddig nekem is, pár napja 36,7-36,8. De én nem tudom, mikor volt ovum, csak sejtem.

De nekem is hófehér, tejcsis folyásom van. Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Reggel tesztelek.

2014. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még mindig én...:)

Amúgy nekem aznap volt egy barna folt a bugyimon, azóta se semmi. Tettem is fel kérdést, hogy lehet-e összefüggés a pozitív lh-teszt és a beágyazódás között, de nem kaptam választ.

Szerinted?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma utána olvastam azt írják az LH teszt működhet jóstesztként. A nemvárt napjától reggeli vizeletből kell tesztelni, pár napig folyamatosan, ha egyforma erősségű a két csík, akkor jelenthet babát, vagy ha erősödik, de ha a teszt csík halványabb, mint a kontroll, akkor nincs baba.

Nekem napok óta 2 csíkos az Lh tesztem, de a teszt csík kicsit halványabb a kontrollnál. A HCG teszt meg full negatív. Mensi sehol, nem is érzek semmit és nekem nem emelkedik a hőmérsékletem sem. Nem tudom most mi lesz így....

Írj, Te hogy alakulsz, nagyon szorítok! :)

2014. jan. 15. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!