Gyereket akarok?!

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, mindenem megvan, viszont nemrég független lettem. Egy pár napja állandóan a gyereken jár az eszem, hogy én babát akarok. Nagyon rossz hogy most még az esélyem sincs meg rá hisz nincs párom, ti voltatok már így? mit tegyek hogy elmúljon?

2014. júl. 8. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
27 éves voltam, amikor 5 év után elváltunk az akkori párommal. Egy albérletben találtam magam a macskámmal. Gondolhatod, milyen állapotban voltam. Aztán adtam magamnak pár hét önsajnálatra időt, majd összeszedtem magam. Beleadtam minden energiám abba, hogy igazán, mélységesen nőnek érezzem magam (férfi nélkül is). Kényeztettem magam, sportoltam, kozmetikáztam, új ruhákat vettem, stb. Kitaláltam magam újra, ha fogalmazhatok így. Fél évre rá egy véletlen folytán megismertem a mostani férjem. Soha nem gondoltam volna, hogy lehetek még ennyire szerelmes és boldog. Egy évet voltunk együtt, majd összeházasodtunk, és ez életem legjobb döntése volt. Most 3 éve vagyunk együtt, kicsivel a 30. szülinapom előtt született a babánk :) Ezt azért mesélem el, mert úgy érzem, te reményvesztett vagy még. Pedig semmi okod rá! :) Élvezd, hogy szabad vagy, nő vagy, és jönni fog magától, aminek jönnie kell! :) Kitartás! :) Jah, és mosolyogj sokat! :) N30
2014. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó történet volt, köszönöm! :)
2014. júl. 8. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces, de az én történetem is kb ugyanez.

27 évesen maradtam egyedül, teljesen belecsömörlöttem a pasikba. Egyik rosszabb mint a másik, már kedvem sem volt randizni velük.

És pont úgy ahogy az első, néhány hét önsajnálat és helykeresés után elkezdtem 1000%-osan élni. Barátkoztam (nőkkel), sportoltam, új külső, bulikba jártam és bulikat szerveztem, heti 3-4-5 napot tuti volt valami jó kis programom. És egy véletlen folytán, egy ilyen bulin ismertem meg a férjem, hát nem tudom, millió az 1-hez az esélye, hogy ennyire megtaláljam a testi-lelki támaszom, a másik felem, aki befejezi a mondataimat, akivel ugyanolyanok a gondolataink is.

3 hónap után megkérte a kezem, rá 3 hónapra összeházasodtunk. Egy hónappal a 30. szülinapom előtt született a kislányunk.

Őszintén hiszem, hogy először magaddal kell egyensúlyban lenned és ez kifelé is sugárzik és na akkor jön az igaz. És csak olyan kapcsolatba szabad gyereket vállalni, akivel igazán jól kijössz, és a baba csak "megkoronázza" a kapcsolatotokat, amitől csak még jobb lesz az amúgy is jó kapcsolat. Egy betonbiztos kapcsolat kell egy babához.

Érdekesség, hogy iszonyat mélypontra jutottunk a baba születése után és kb fél év kőkemény munka árán másztunk ki KÖZÖS erővel belőle. Hát nem tudom, hogy egy "átlag" kapcsolattal meg tudtuk volna-e oldani a problémákat.


Ellenpélda: nagyon jó barátnőm, 30 körül volt már és nagyon akart gyereket. És egy "hát végülis szeretem" kapcsolatba vállalt gyereket. Most már 3 éves a kislány, de pokol az élete, teljesen elhidegültek. És ami még rosszabb, se változtatni, se válni nem akar, már ereje sincs hozzá, csak vegetál. Na így nem szabad gyereket vállalni, csak azért mert már "benne vagy a korban".

2014. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is 27 eves N vagyok!!

Es 3 eve elunk egyutt...osszesn 5 eve vagyink egyutt a parom is 27 eves

Es en nagyon szeretnek gyereket parom nem...mondvan... majd kesobb par ev mulva... olyan 30 korul.... mar 3 eve ezt hallgatom!!!


Kerdezö:)lehet jobban jartal igy es pont olyan .f. fogsz megusmerni akkivel egyezik a celotok.... hiaba szeretel volna a volt parodtol....ha esetleg o nem akart volna meg!!!

Ne csuggedj,hamar meg fogod talalni a parodat es kozoz gyerek is lesz biztosan!!!! Elsobek jo ferjj talalt!!!!! Mert ha igazan szeret nem fog megfisztani az anyasagtol...a noiesegedtol.....!!!!

Sok szerencset es fel a fejjel.....

2014. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!