Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy már nem...

Miért van az, hogy már nem akarok második gyereket? Mindig is kettőt akartam, fog ez még változni,14 hkm? Mitől jött ez az érzés?

Figyelt kérdés

Iszonyúan vágytunk babára, és végre sok szenvedés után sikerült, az én is drágám...

Mindig azt beszéltük a párommal, hogy kettőt szeretnénk, hogy legyen testvére.

Mióta terhes vagyok, el se tudnám képzelni, hogy még egyet csináljunk... De ez még nem rég változott meg nálam..

Volt két vetélésem, meg hormongondjaim vannak, állandóan aggódok, hogy minden rendben legen... Lehet hogy ez az oka?


Igazából mikor mondtam a páromnak, láttam rajta, hogy nem tetszik neki annyira, inkább elkeseredett...

Sajnálom őt, meg a babánkat is mert én is úgy akartam, hogy legalább 2 legyen...


Lehet, hogy meg fog ez később változni?? Még olyan fiatal a terhességem!


14 hkm


2013. jan. 30. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ezzel az eggyel vagy elfoglalva, ez még simán változhat, ha már megszületik, és elmúlik az első hónapok újdonsága. :)
2013. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy változhat! :o)

Egyszerre mindig csak egyet. Csak szép sorjában. Most őrá kell koncentrálni és ennyi. A kistesó kérdést egyszerűen tedd félre.


Én az első szülésem után mondtam, hogy el nem tudom képzelni, mikor leszek erre megint képes.


Aztán 15 hónapos volt a nagy, és vágyni kezdtünk rá.

Azóta 3 van...

2013. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ez még könnyen változhat :) szerencsére nem most kell ezt a döntést meghozni, ráérsz akár 5 év múlva is újra elgondolkozni a tesón. nem hajt a tatár :)
2013. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy változhat! Természetes, hogy az első gyerek örömét akarod élvezni. Majd aztán visszajön az érzés, hogy kell az a kistesó :-)
2013. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem is hajt a tatár, még azért, csak a páromnak se szeretnék csalódást okozni, és igazából a babámnak sem.. mert mindig úgy gondoltam (mivel nekem van testvérem), hogy anélkül nem élet az élet :D
2013. jan. 30. 10:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Valahol a szívem mélyén én is kettőt szeretnék, (csak most nagyon mélyen van) és abban bízok, hogy ha majd kiélveztem a babázás örömeit, akkor lehet újraéled bennem ez a vágy :D
2013. jan. 30. 11:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze! Én is ezt gondoltam, de ez most megváltozott. Igaz nagyon sokára, így 18 év korkülönbség lesz a két gyerek között. :)
2013. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így éreztem az elején, aztán a szülés után is, sőt kb. a babánk 1 éves koráig. 13-14 hónapos volt, mikor elkezdett hiányozni valami/valaki. :) 15 hónapos volt, mikor megfogant a kistesó és már nagyon várom, hogy megszülessen. :)
2013. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, azt elfelejtettem, hogy mi 3-4 babát szerettünk volna az elején, de most még gondolni sem tudok arra, hogy ha megszületett a második, még egy legyen. Majd az idő hozza, mint ahogyan most is. :)

Boldog babavárást, babázást, örömteli anyaságot!

2013. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor megnyugodtam, hogy valamelyest kicsit természetes az érzés.. :D
2013. jan. 30. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!