Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok lány gyereket?

Nem akarok lány gyereket?

Figyelt kérdés

megtudtam,hgy terhes vagyok,de azt szeretném,hogy fiam legyen,lányt nem akarok. mindig is ugy képzeltem el hogy fiam lesz csak az lehet.

egy lányal nem tudnék mit kezdeni ugy érzem!


nem is tudnám szeretni igqzán



2013. okt. 12. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt de igen, tudnád szeretni, mert nem a nemi szervét szereti az ember a saját gyerekének, hanem a létezését, személyiségét, ŐT magát. Ezért tudnád szeretni.


Másrészt pedig sürgősen állj le erről a vonalról, mert 50%, hogy lány lesz, és ő sem ér semmivel kevesebbet egy fiúnál (már bocs, de egy lánynak ezt tudnia kellene, különben magad is elég mélyre minősíted, ahogy édesanyád és minden más nőt!). Ha pedig egy babát a saját édesanyja nem tudja úgy elfogadni, ahogy van, egy életre tönkre teheted lelkileg!


Harmadrészt pedig, ha ezt mind komolyan gondolod, akkor erős kritikával annyit tudok mondani, hogy ha a lányt nem becsülöd, fiút sem érdemelsz!

2013. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
81%
Én is így éreztem ahogy te.Most 2 lányom van,ezt nem mi választjuk meg.Attól ne félj ,h nem fogod tudni szeretni,mert imádni fogod,hiszen a tiéd.Nem mondom,hogy néha nem sajnálom,hogy nincs fiam,de a két lányomat nem adnám 1000 fiúért sem.Ha még terveztek gyermeket,utána még lehet fiad,bár még lehet,hogy akit éppen vársz ő is kisfiú.
2013. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
én nem tudom elképzelni,hogy lányt neveljek! soha nem is tudtam!
2013. okt. 12. 09:41
 4/66 anonim ***** válasza:
94%
Ha így gondolkodsz,akkor lehet jobb lenne gyerek nélkül.Mert minden esélyed megvan rá,hogy lányod lesz,és akkor majd éreztetni fogod vele,hogy ő nem fontos,és ha meg születik egy fiad is mellé,akkor szegény lány végleg háttérbe szorul és mellőzve lesz.
2013. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim válasza:
23%
Sztem is jobb a fiú. Szerencsére nekem az lett. Szorítok neked.
2013. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el, a kislány se szeretne egy olyat mint te, úgyhogy megnyugodhatsz. :-)


Neked nem való gyerek, de komolyan. Ez nem kívánságműsor. Más normális ember azért imádkozik hogy egészséges legyen.

2013. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 Tica0121 ***** válasza:
80%
22. hétig nem tudták megnézni, h akkor fiú vagy lány. Én becézgettem kis kukacosnak, megvolt a neve: Botond. El sem tudtam képzelni, hogy nem fiú. Majd egyszer uh-n bemindta a doki, h gyönyörű, egészséges LÁNY! Nem is tudtam mit mondjak... most, hogy már megszületett, nem adnám semmiért! Ténylg mindegy, hogy fiú vagy lány, fogsz annyit aggódn, hogy minden rendben legyen, hogy ez csak a századlagos "gond" lesz. És tényleg nem fogod tudni szeretni, imádni fogdminden egyes szusszanását! :)
2013. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
84%
Örülj neki, hogy gyereket vársz és egészséges.
2013. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom hogy mert fontos az hogy nem tudod elkepzelni hogy lanyod lesz!? az eleted is ugy olyan volt ahogy elkepzelted? es ha beteg fiad lessz az se fog kelleni mert nem ugy kepzelted el ?szerintem addig ne valalj gyereket ameddig nem tudsz ezen a hulyesegen tul lepni!itt az lenne a fontos hogy minden rendben lesz a picivel es egeszseges legyen!
2013. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el, hogy teljesen mindegy hogy lány vagy fiú. Ha megszületik, úgyis "szerelmes" leszel, nemétől függetlenül.
2013. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!