Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babát váró kismamák!...

2. babát váró kismamák! Milyen érzések kavarognak bennetek?

Figyelt kérdés
2. Kisfiamat várom, most vagyunk 27 hetesek, de iszonyatisan várom hogy megszülessen. Már most úgy érzem hogy sokkal több szeretet van bennem mint eddig. Ti is így éreztek? Valahogy a nagyobbik fiamhoz is sokkal több türelmem van.
2014. júl. 9. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan egy hete szültem, de még friss nagyon az érzés :) Én pont az ellenkező voltam. Aggódtam, hogyan fogom szeretni mindkettőt, a nagy volt a mindenem. A kicsit is szerettem még pocakban is, de kellett 3-4 nap szülés után, mire megbarátkoztam vele, hogy ő is az enyém és a szeretetem nem csak egy gyereknek jár.
2014. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyelőre nagyon furcsa,hogy lesz még egy gyerekünk. Sokszor el is felejtem,hogy terhes vagyok,nem úszok örömmámorban,mint anno a fiammal. Nincs időm csak magunkra figyelni,a kisfiam leköt egész nap. Hihetetlen,de akkora lett a szerelem az elmúlt pár hónapban köztünk,most kezd beszélni,kommunikálni,ölel,puszil,szeret,kézen fog és visz... Nagyon idilli minden,félek,hogyha megérkezik a kistesó,akkor változni fog. Félek,hogy teljesen ki leszek borulva a kórházban,mert még sosem töltöttem el pár óránál többet a fiam nélkül. Most tényleg nem látok pozitívumot,persze nagyon örülök,hogy lesz még egy,őt is szeretem,de biztos kell idő,mire annyira mély érzések fognak hozzá is kötni,mint a nagyhoz.
2014. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!