Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi géndiagnosztikai...

Az Istenhegyi géndiagnosztikai központba érdemes babamozira menni? 27 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
igen! szuper jo képek készültek :) és nagyon nagyon aramnyos az ultrahangot végzö hölgy
2014. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

és hány képet adnak? meg gondolom dvd-t is kapunk.

Ha kérdezem, akkor megmondja a baba méreteit, súlyát, hogy a korának megfelelő-e?

2014. júl. 9. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, nekünk megmondta ezeket az adatokat is! hát nem sok képet kaptunk 2 db-ot, meg a dvd-t, végül én a dvd-böl "vágtam" ki képeket. :-D
2014. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából mi is ennyi idős babásan voltunk náluk. Én sajnos pont az ellenkezőjét tapasztaltam. A "rendes" ultrahangal nagyon meg voltunk elégedve, ezért is választottuk az ottani babamozit. Habár a hölgy valóban kedves volt, a baba sehogy sem akart úgy mozdulni hogy használható kép vagy video készülhessen. Ennek ellenére a 20 perces hivatalos időt egy percel sem túllépve kitessékelt minket, a pénzt viszont eltették. Mindezt úgy hogy mi voltunk az utolsók.

Lehet mondani, hogy ők letudták ami a dolguk volt de szerintem azért ilyen esetekben lehetne ezt másképp is...

Bízom benne, ha őket választod Te elégedett leszel! Boldog babavárást :)

2014. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igen, tartok én is attól, mi van ha éppen Őnagysága nem hajlandó mutatkozni. Gen. uh-n mi is itt voltunk, azért gondoltam, hogy menjünk babamozizni is ide.

Ha nem mutatja magát, akkor azt gondolom én is, hogy illene egy másik időpontot adni, és a pénzt nem eltenni.

2014. júl. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!