Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 6honappal teherbe...

Szülés után 6honappal teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ma csináltam tesztet és azt jelzi 2-3hetes vagyok. Fogalmam sincs mi tévő legyek. Első terhességemmel kórházban is voltam olyan hanyos voltam.félek képtelen leszek ellatni a kislányom.gondolkodom, hogy megtartsuk-e.valaki aki hasonló cipőben jár/járt?

2014. júl. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem ha semmi más nem indokolja, hogy elvetesd, akkor tartsd meg. Minden terhesség más és más, lehet, hogy vele nem lesz ilyen problémád! Bár én a gyerek pártján állok, szerintem nem véletlenül fogant meg...én nem bírnám megölni azért, mert rosszul vagyok...
2014. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rá 2 hónappal estem teherbe, és az elsőnél végig kórházban voltam. A másodiknak semmi baja sincs, el tudtam látni.
2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Húgom kisfia pont 6 hónapos volt amikor újra terhes lett. Nem gondolkozott rajta, hogy megtartsa e. Elsővel nagyon nehezen esett teherbe, igy nagyon örült, hogy lesz tesó. El tudta látni nagyobbikat. Sosem bánta meg.
2014. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elejét lehet venni a krónikus hányásnak. Pláne, ha a nőgyógyászod melletted áll. És valóban nincs 2 egyforma 9 hónap.

Bízz magadban és a kislányodban, no meg a picikédben! Elég akkor pánikolni, ha helyzet van. Sőt, akkor is inkább megoldást keresni. Ilyenkor állnak szépen csatasorba a rokonok és a barátok.

2014. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!