Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után mikor sikerült...

Vetélés után mikor sikerült teherbe esnetek újra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 hónap
2014. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 honappal utana kezdtunk el probalkozni es akkor azonnal osszejott.
2014. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vetélés után vártam 5 hónapot, rögtön összejött, de elvetéltem. Második vetélés után 1 mensit vártam és a következőben összejött. A vetélések elég koraiak voltak. Első 12 hetesen vetéltem el, de a magzat csak 5 hetes volt, másodjára 6-7 hetesen álltak le-ikrek-a fejlődésben.

14+2hkm

2014. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Bocsánat az offért, de nálatok voltak kivizsgálások! Hasonló cipőben járok (leszámítva, hogy nekem nem volt ikerterhességem, amúgy majdnem minden stimmel). Én egyelőre félek egy újabb terhességtől.

Tehát nálatok kiderült a baj? Gondolom, ilyen rövid idő alatt nem volt rá lehetőségetek, hogy vizsgálódjatok...

2014. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Margit84 ***** válasza:
én kivártam a 3 menstruációt amit mondott a doki és utána egyből próbálkozás és sikerült is. Remélem nem lesz semmi gond, mert még csak 11 hetes vagyok. Eddig rendben van minden tuti ami biztosra kaptam 10.hétig utrogestant.
2014. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónap után, elsőre. :)
2014. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is 3 hónap után lehetett próbálkozni újra, és egyből összejött. Azt mondják vetélés után a fogékonyabb a szervezet a terhességre. Utrogestant szedtem az első három hónapban, és szerencsére semmi baj nem is lett. Most 35 hetes kismama vagyok.
2014. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 3. hónapban terhes lettem a vetélést követően. A következő terhességemmel 12. hétig barnáztam elmentem dokihoz, mert azt hittem vetélek ismét, közölte 13+4 napos terhes vagyok. A 38. héten megindították a szülést, egészséges kislányom született 3600 gr és 49cm-el.
2014. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem volt kivizsgálás, én szerettem volna, de nem volt rá lehetőségem. Angliában élünk. 2. vetélés után rákérdeztem, az orvos azt mondta, a korom-30 vagyok- és a vetélések száma "csak kettő", nem indokolja, 3 után lehet. Ezért is vágtam bele egyrészt olyan korán a vetélés után. El voltam keseredve. Úgy voltam vele, hogy bumm bele a közepébe, ha 5 hónap nem volt elég először, akkor mért lenne másodjára elég. Így úgy voltam vele, hogy a minimális esélyt megkapja-1 mensi kivárásával-, ha rögtön teherbe esek, akkor vagy elvetélek, és akkor gyorsabban jutok a kivizsgáláshoz, vagy megmarad. Ha megint vártam volna kábé fél évet, nem éreztem biztosítéknak, hogy sikerül ésha megint hónapokat várok és utána vetélek el, akkor időt veszítek.

Már van egy majd 4 éves kislányunk, akinek eredetileg max 3 év korkülönbségggel szerettünk volna kistestvért adni, hogy együtt nőjenek fel.

Hát így fogant a mi kisbabánk, aki azért is bebizonyította, hogy akar élni:D

Itt Angliában a magánorvos számunkra megfizethetetlen-nincs 60 ezer forintnyi pénzem minden egyes időpontra.

2014. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Roberta77 ***** válasza:

Szia!

Első vetélés után 3 hónapot vártunk és rögtön elsőre sikerült.

Sajnos missed ab lett.

Utána 5 hónapot vártunk és rögtön sikerült.

Én csak egy hormon vv-n voltam, alacsony progeszteronra utrogestant kaptam, amit pozitív teszt után a 13. Hétig szedtem.

Minden jót! :-)

Üdv. 25hkm

2014. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!