Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy es mikor estetek teherbe?

Ti hogy es mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Az elettarsammal tobb mint 4 eve egyutt vagyunk es gyermeket szeretnenk,de elsore elveteltem,a 6.honapban voltam.

Azota is probalkozunk,semelyikunk nem dohanyzik,iszik,vagy barmi mas,mind a ketten sportosak vagyunk.

De mar nagyon hianyzik egy gyerkoc az eletunmbe.Mar sokmindent probaltunk de eddig nem sikerult.



2014. jún. 23. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kéne egy teljes kivizsgálás mindkettőtök részéről.

Nekünk lombikkal lett 4,5 év után a 4. lombikból, előtte keméyn dolgokon mentünk keresztül, de sikerült.

2014. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenre és mindkettőtökre kiterjedő kivizsgálás.


Pl. az, hogy sportosak vagytok az tök jó ;) De lehet, hogy TÚL sportosak. (alacsony testzsír% is okozhat teherbeesési gondokat) Ki gondolná?

2014. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.hat igen mostmar mi is szeretnenk nagy csodat,kivizsgalas meglesz.

Mar kertunk idopontott,sok mindemt megtettunk hogy sikeruljon de semmi meg.

2.Sportosak vagyunk,de nem esunk tulzasokba,mivel szeretnenk gyereket ezert mindenre figyelunk.

2014. jún. 23. 23:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok nektek, hogy sikerüljön! !!

Annyira szomorú vagyok ,amikor ilyen dolgokat olvasok, mert aki szeretne babát, annak általában nem sikerül,aki meg nem szeretne, az folyamatosan jár elvetetni a kis életeket.

Megviselt a nővérem abortusza,ami egy hete volt, és elítélem ezért nagyon, mert nem az elsô eset.

Tiszta szivemből kívánom neked, hogy sikerüljön a baba, és egészségben,szeretetben neveljétek fel!

(Bocsi az offért)

2014. jún. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én két hónapot pihentem (nem önszántamból,nem találtam munkát) és az első próbálkozásra összejött:)
2014. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy fel sem merült bennünk,hogy nem fog összejönni! De tényleg! Nem olvasgattuk sztorikat sikertelen dolgokról. Úgy gondoltuk,hogy ha leállunk a védekezéssel, akkor terhes leszek. Sikerült is, elsőre!

Szurkolok Nektek!

2014. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4.koszonom,hát igen aki nem akar gyermeket,annak mindig összejön de aki szeretne annak meg nem.

nem szeretem azokat akik abortuszra járkálnak,mért nem védekeznek.

és nagyon köszönöm a szurkolást.

5.neked gratulálok

6.nem védekezünk,szedtünk sok mindent,probálkozztunk de még semmi.

2014. jún. 24. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok, hogy a 6. hónapban mi történt?Méhedet már vizsgálták?
2014. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én csak annyit szeretnék írni,hogy ne add fel és főleg ne akard görcsösen a babát..nekem 13 év után jött össze spontán..hidd el ennyi sok év allatt pár alkalommal feladtam..én nem éltem egészségesen se a párom,mi kávézunk és cigiztünk sportolni csak a munka helyen meg a ház körül tettük..igaz mi nem jártunk orvoshoz se hogy miért nem esek teherbe hanem rábíztuk a természetre (meg persze anyagi háttér is)közbe játszott. lényegében elkönyveltük hogy mi szeretjük egymást saját gyerek nélkül is és elfogadtuk a helyzetet...:) ezután pár hónapja jöttek a furcsa érzések testileg lelkileg,mint pl elmaradt menszi és mellfájdalom.Azt hittem a stressz az ideg stb. húztam az időt de megfordult a fejembe a terhesség is persze :) május végén elmentem orvoshoz,hogy pontot tegyek a végére és ne sokkoljam magam tovább.

Akkor kiderült hogy 13 hetes terhes vagyok :))) mi még most sem értük fel épp ésszel olyan hihetetlen és a párom mai napig megkérdi tőlem hogy igaz ez? és nem álmodik....ma már 17 hetes vagyok és izgő mozgó babát várunk ami a mi kics csodánk,kincsünk!

2014. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8.nem tudom mivan a 6.honapban,es nem meg a mehemet nem neztek meg.

9.igen probalkozunk nem gorcsosen venni a babaprogit.

Es neked gratulalok a tunderkehez.

Boldog babavarrast.

Es koszonom mindkettotoknek.

2014. jún. 25. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!