Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket szeretnék tudni...

Véleményeket szeretnék tudni 2 orvosról (miskolcon) Lőkös béla és Fenesi István! Melyiket válasszam, és hogy mennyi pénzt illik adni ilyenkor ha fogadok egy orvost?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lőköst ne!!!Nagyon bunkó!!A másikat meg nem ismerem!
2010. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben? Mert én is megbízható szülész-nőgyógyász keresek Miskolcon, és ez a két név merült fel bennem is.
2010. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődve olvasom a Lőkösről írt véleményt. Én évek óta járok hozzá, most is a terhesgondozásra a magánrendelésére, nála fogok szülni, de még soha semmi okom nem volt panaszra! Sőt! Két vetélésem volt ezelőtt mindkettőnél ő volt a dokim a kórházban és senkire nem figyeltek oda annyira mint rám Lőkös. Senkihez nem jött be az orvosa a műtét után csak hozzám, engem nem a műtős kisért a műtőbe hanem Ő és még sorolhatnám. A szülésért sem kér konkrét árat, azt mondta teljesen rám bízza, hogy mennyit adok. Én nagyon elégedett vagyok vele, de úgy látszik embere válogatja!
2010. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Örülök h pozitv válasz is érkezett,mert én is jót hallottam eddig róla,de én nemismerem,viszont sürgősen kéne nekem egy megbízható orvos,és Lőköst ajánlották!Ha megkérdezhetem mennyi nála egy vizsgálat,magánrendelésen?Mert oda szeretnék járni,és szülni is ha lehetséges,ami ha minden igaz augusztusba lesz...!
2010. jan. 7. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
A terhesgondozás 7000 ft egyébként 8000 a vizsgálati díj. Én merem neked ajánlani, remélem nem fogsz benne csalódni!
2010. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm válaszodat!Viszont ezt a terhesgondozást nemnagyon értem,mert én már járok terhesgondozásra,viszont a kórházba!Akkor ez most hogyis van?Hozzá kellesz járnom t.gondozásra is,amiért külön fizetnem kell?Ami 7ezer+8ezer a vizsgálat?És ez mind havonta?A vizsgálat azt gondolom h havonta,csak ezt a terhesgondozást nemnagyon értem!:S
2010. jan. 7. 19:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Jaaj, nem!! Bocsi, ha félreérthetően fogalmaztam. Szóval a 8000 az egy vizsgálat, bárkinek aki oda megy. A kismamáknak akik hozzá járnak azoknak 7000. Én havonta egyszer járok hozzá uh-ra, meg mindenféle nőgyogyi vizsgálatra ami ilyenkor kell. Nem a kórházba mert eleve nem miskolci vagyok, itthon csak a védőnőkhöz járok, de a dokihoz akihez kellene nem megyek vizsgálatra. Nem jó orvos és nem is szimpi ezért járok magánrendelésre Lőköshöz.
2010. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a 7000-ben már minden benne van, nem kell külön fizetni semmiért. Uh, konzultáció, vizsgálatok stb.
2010. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Első vok!Azért ez a véleményem,mert 6 évvel ezelőtt jártam nála(16 voltam)és kiderült,hogy babát várok!1 hét múlva visszamentem és közöltük,hogy megtartjuk a babát,mire Ő elhúzta a száját és jó ,hogy nem azt mondta,hogy mért nem vetetem el!Én úgy gondolom,hogy minden babának van joga élni!!!!Ha biztos a családi és anyagi hátterem akkor mért ne!Azóta is együtt vagyok a férjemmel és most a második babánkat várjuk!Szóval szerintem ezért bunkó!15 hetes kismama
2010. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi,és így már értem:)
2010. jan. 8. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!