Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes, hogy naponta...

ReniAdam kérdése:

Természetes, hogy naponta vannak jóslófájásaim 34 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Most voltam kórházban, nemrég jöttem haza. Jóslókkal voltam benn. Elvileg 34 hetes vagyok a kiírásom szerint, de a doki az értékeim alapján azt mondja, hogy inkább 36-37. mióta hazajöttem a kórházból, naponta vannak jóslóim, van hogy többször is. Ez természetes?

2014. júl. 11. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha voltál kórházban miért nem kérdezted meg ott....
2014. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert csak az után kezdődött rendszeresen minden nap, amikor hazajöttem.
2014. júl. 11. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Értem hát ha nem múlik és rendszeres akkor én visszamennék az biztos!!Vegyél egy kád meleg fürdőt ha erősödik akkor szülés lesz ha elmúlik akkor csak jósló. Gondmentes gyors szülést kívánok.. 35hkm
2014. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Neked nincs ilyen egyáltalán? Köszönöm. Én is Neked. :-)
2014. júl. 11. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi ilyenem pedig hétfőn már a 36.hetet töltöm.
2014. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia...En is 35 hetes vagyok es in.2-3 hete minden nap van 3-4 alkalommal...Azt mondtak addig amig egy oran belul nem tobb 3-4 alkalomnal addig nincs gond!Amugy igen,termeszetes de nem mindenkinek van !
2014. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*in= kb bocsi csak a gepem mindig kijavitja angolra amit irok... :(
2014. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sikerült így is megértenem. :-) hát elég sűrűn előfordul. Nyugodtan állíthatom, hogy óránként, de óránként 1-2 alkalomnál nem többször. Ez egyébként tágulással is jár, vagy nem feltétlenül?
2014. júl. 11. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Járha igen de az is lehet hogy a baba nyom egy ideget. Itt biztosabb választ csak orvos tud adni.35hkm kitartás
2014. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkabb menj el orvoshoz.. ez nem vicc. en 34hetesen kerültem korhazba a fajasok miatt.. ugy volt hogy koraszüles lesz.. de aztan sikerült megallitani :) es par nap utan mehettem haza..Amugy ha a korhazban vagy es esetleg kapnal infuziot a szüles megallitasara ne felejtsd el megkerdezni tölük hogy az infuzioban benne van-e az "ellenszer" azaz a szivritmusszabalyozo is.. :) kepzeljetek engem majdnem sikerült taccsra tenni.. elfelejtettek belerakni az "ellenszert" es majdnem tachicard lettem..:) na mindegy.. a lenyeg hogy orvos lasson!!!
2014. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!