Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes, hogy naponta...

ReniAdam kérdése:

Természetes, hogy naponta vannak jóslófájásaim 34 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Most voltam kórházban, nemrég jöttem haza. Jóslókkal voltam benn. Elvileg 34 hetes vagyok a kiírásom szerint, de a doki az értékeim alapján azt mondja, hogy inkább 36-37. mióta hazajöttem a kórházból, naponta vannak jóslóim, van hogy többször is. Ez természetes?

2014. júl. 11. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia!6-os vagyok!Azota megszuletett a kislanyom aug.4-en!2 hettel elobb jott,szoval mar azt mondom hogy neha lehet a szules elojele!! :)
2014. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia.Én még egyben vagyok 38+3 hetesenSzombaton elment a nyákdugóm nagyon erősen fájt a derekam még a pocakomba is kisugárzott. Hol jobb volt hol rosszabb. A lábaimat néha mintha szét akarnák szakítani, tegnap óta 3szor volt hasmenésem de még mindígy egyben vagyok. Úgy érzem teljesen kimerültem. Holnap megyek megint NSTre ráadásul tömegközlekedéssel. Teljesen kimerültnek érzem magam. Remélem nemsokára én is túl leszek rajta. Gratulálok a pici lányhoz. :) mennyivel született?
2014. aug. 11. 14:51
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy indult a szülésed és milyen volt?
2014. aug. 11. 14:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasmenesem volt mar 2nappal elotte,a labaim nagyon dagadtak...Elozo ejszaka kimentem pisilni es nem tudtam felallni a wc-rol annyira fajt a csipocsontom!Mintha az aram razott volna olyanokat belenyilallt.A ferjem vitt be az agyba!Masnap este mar lefekudtem,amikor azt ereztem mintha valami megpockolte volna a hasam belulrol...Kicsit kellemetlen volt,es abban a pillanatban ereztem hogy elkezdett valami meleg folyni belolem.A fajasok 6 ora mulva indultak meg de mindjart 5 percesekkel.18 orat vajudtam,de megerte mert 3kg 26 dekaval 48 cm-rel megszuletett a kislanyom.Csodalatos volt...Vizben szultem,amit mindenkinek ajanlok ha teheti!
2014. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!