Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger normális ha csökken?

Hányinger normális ha csökken?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok.6 hetesen kezdődött a hányinger hányás elég durván,lement rólam 3 kg,nem tudtam enni sem csak hánytam.Kb 1 hétig volt durva azóta folyamatosan csökken a rosszul létek száma.

Normális ez?


2014. júl. 12. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális, jönnek a szép napok.:)
2014. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
örülj! :D nekem 7-9. hét volt a hányingeres időszak.
2014. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,normális. Mindenkinél más-más a tünet és ,hogy meddig tart. Nekem a hányós időszakom az a 6.héttől a 13.hétig kitartott, 1 hetet kórházban voltam miatta. most vagyok 18.hetes elmúlt már szerencsére,csak az utazást nem bírom ,akkor hányok,busz,autó...ezért inkább ha lehet autóval megyünk,zacsi elő..ciki de ez van. :)
2014. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó neked! Én most vagyok 30 hetes a 24. hétig tartott a rosszullét és még mostanában is előfordul, hogy émelygek egy kicsit!
2014. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!