Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Femibion 800-at szed,...

Aki Femibion 800-at szed, annak meddig kellett ezt szednie? Az első trimeszter után csökkentett adagban, vagy át kellett térni a Femibion 400-ra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Át kell állni a 400-ra.
2010. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Femibion 800-at az első trimeszterben kell szedni. Utána kell váltani, de az nincs meghatározva, hogy kimondottan a Femibion 400-ra kell.

Én valószínűleg pl. Elevitre fogok váltani,főleg azért mert olcsóbb.

Boldog babavárást!

2010. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az Elevitről azt rebesgetik, hogy mindenkinél erős székrekedést okoz, a Femibionról még ezt nem hallottam. Valós ez az állítás szerintetek?
2010. jan. 8. 09:43
 4/11 anonim válasza:

Szia!Én az első gyermekemmel Elevitet szedtem végig (ez 6 éve volt) és nagyon sokat szenvedtem a wc-n.Most a Femibiont szedem és semmi gondom!Ugyanazokat eszem most is mégis teljesen más a kettő.Én ma vok 12 hetes és még van 10 szem a 800-asból,utána veszek majd 400-ast.Nekem azt mondta a dokim,hogy nem kell végig szedni elég 24-26 hétig.Ezt majd még meglátom...

Boldog babavárást neked!!!!!!

2010. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én a Femibion 800 szedtem az előírt időpontig, utána még kb. 1 hónapig szedtem Elevitet. Majd a dokim azt mondta, hogy babaerősítő vitaminokat abba hagyhatom. Onnantól vasat, folsavat és D vitamint szedek. Sosem volt székrekedésem, pedig a vasra is azt mondják, hogy azt okoz.


33.hetes kismama

2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

14.héttől szedem a Femibion 400-at,kétnaponta!!A dokim javasolta így...anyagilag is jobb!

Ja,a másik napon pedig 3mg-os folsavat!Ennyi!Nincs székrekedésem egyáltalán.

22h terhes

2010. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

16 hetes kismama vagyok ezen a héten kezdtem el a Femibion 400-at. Az orvos azt tanácsolta, hogy ne dobjam a Femibion 800-at csak azért mert áttértem a 13 hétre. Szedjem végig be a 800-at és ha elfogyott kezdjem a 400-at. Az elevitről annyit, hogy Németországban betiltották, mert az A vitamin tartalma magasabb volt a megengedettnél és az mint tudjuk rendellenességhez is vezethet. (Egy doki mondta fogalmam sincs, hogy ez így van vagy sem, ahogy ő mondta úgy írtam itt most le)

Szóval szerintem a lényeg, hogy úgy és azt szedd, amit az orvos mond!

Jó babavárást mindenkinek!

2010. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Összesítve azért úgy látom, hogy megvagytok elégedve a Femibionnal, és jobb mint az Elevit.

Majd jövőhéten rákérdezek a dokimnál, hogyan tovább, mert 11+6 hetes vagyok és még van egy fél levél 800-asom.

2010. jan. 8. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megy, térj át a 400-ra. Szerintem szuperjó. Minden nap beveszem, és erős vagyok, mint egy bivaly! Ja, és nem híztam meg tőle...
2010. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eleresztve anyagilag, de ha azt mondjátok megéri, mindenképpen kiszorítom valahogy rá a pénzt. Csak a legjobbat kapja az én picurkám:)
2010. jan. 8. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!