Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen letenni a cigit?

31 hetesen letenni a cigit?

Figyelt kérdés
Nővérem most tudta lerakni.lehet még egészséges a baba?
2014. júl. 14. 07:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy is egészséges lesz a baba, sosem késő lerakni a cigit! Hisz az sem mindegy, hogy a megszületett gyerek mit szív be otthon.
2014. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Én 9 év után raktam le napi egy vagy másfél doboz után egyből ahogy pozitivat teszteltem akarat erő kérdése mennyire akarom a babámat hát én nagyon és azt is hogy legalább ezzel ne rontsak a helyzeten így is lehet gond..31 hetesen teszi le????? Akkor ha eddig nem bírta most erre a pár hétre minek ? Régen azt hittem én is gyenge leszek ehhez de mint írtam is ha valaki valamit nagyon szeretne nincs akadály!
2014. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is jutott eszembe mint a másodiknak. Most már minek?

Persze tegye le, mert nem mindegy, hogy az újszülött baba milyen tejet kap, milyen levegőt szív, de a magzat fejlődésénél már nem oszt nem szoroz, hogy leteszi vagy sem.

Remélhetőleg egészséges lesz!


(ismerek olyan nőt, aki végig szívott napi néhány szálat, és egészséges babája lett, ismerek olyat is, aki kb félidőig dohányzott, és mégis koraszülött lett a babája)

2014. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Le akarta tenni eddig is de nem tudta

Oxigénhiányosan születhet ettől?

2014. júl. 14. 08:35
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Egészséges lesz,csak szegényke azt nem tudja megmondani pár naposan,h elvonási tünetei vannnak,m ugye ha sir,akkor erre senki nem gondol.
2014. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Születhet. Sőt, hamarabb elöregszik a méhlepény, és koraszüléshez vezethet. A dohányosok gyermekei kisebbek is szoktak lenni az átlagnál. Ugyanúgy, ahogy a felnőttben is károsítja az ereket, úgy a gyermekekben és a magzatban is.

Nem tudom felfogni, hogy miért nem hagyta abba eddig.

2014. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Jesszusom már ahogy megtudta hogy terhes azonnal le kellett volna tennie!!!!!

Én ezt soha nem fogom megérteni

egy 26 hetes kismama

2014. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Én már olyanról is hallottam, hogy a magán nőgyógyász mondta az anyukának, hogy ha már eddig szívta, akkor szívja a terhessége alatt is. Max szüléskor leteszi majd...


No komment :(

2014. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok a Nővérednek. Remélem nem kell belülről megnéznie a koraszülött intenzívet, majd ezt követően éveken át hordani a gyerekét mindenféle vizsgálatra ahol lehet hogy megállapítják hogy a gyerek le van maradva a fejlődésben. Ha kevesebb szerencséje van, akkor remélem lesz ereje ahhoz is hogy a gyermeke asztmás rohama közben meg tudja nyugtatni a gyermekét. Nagyon bízom benne, hogy a babának nem lesz semmi baja, de remélem a nővéredet egy életen át kínozni fogja a tudat, hogy nem volt képes feladni egy h...e szokást a gyermeke és a saját egészsége érdekében. Le lehet pontozni de ez az igazság.
2014. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Semmi baja nem lesz a babának azért mert cigizett. Akkor probléma ha koraszülött lesz a baba mert a dohányos anyukák kisbabája átlag 1kg-mmal kisebb mint a nem dohányos anyukáké. Az az 1kg nagyon nem mindegy, hogy egy 2kg korszülött helyette 1kg vagy egy amúgy érett 4kg baba lesz 3kg. Nem lesz oxigén hiányos, nem lesz semmi baja, és nem volt hiába való, hogy most letette a cigit. Nagyon ügyes, hogy megtette. Csak így tovább!!! Persze jobb lett volna előbb letenni, de így alakult. Hiába pontoztok nullára, ez az igazság. Neki most sikerült letennie a cigit, nagy ügy legalább letette és próbálkozott. Ö élte, ő dolga, ö a felelős a saját gyermeke életéért, biztosan ő is tudja milyen veszélyekkel járhat ha egy kis mama dohányzik. Azt sem tudjátok mennyit szív naponta, lehet, hogy egész terhessége alatt napi 1 szálat vagy heti 3-4 szálat szívott, de ti már egyből koraszülöttnek és fogyatékosnak kiáltjátok ki a gyereket.
2014. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!