Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti is megengedtek...

Kismamák, ti is megengedtek magatoknak néha-néha egy habzsolòs napot?

Figyelt kérdés
17 hetes 5 napos kismama vagyok,eddig 1 kg jött fel ràm,ùgy hogy nekem nem volt rosszullétes idöszakom.Nagyon vigyàzok az egèszsèges tàplàlkozàsra,lisztes ès cukros dolgokat nem eszem,nem sanyargatom magam de nem is viszem tulzàsba az evést.Mivel tegnap 90% ra a doki kislànyt mondott,aminek nagyon örülök,ùgy döntöttem,h ma egy laza napot tartok,pizza és fagyi lesz a vacsi,na meg màr benyomtam pàr èdessèget :) Szòval egy hònapban egy ilyen kilengès nem àrt a picinek,ugye?

2014. júl. 12. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt. Én sajnos cukros lettem terhesen ezért nem tarthatok, de neked jó étvágyat.
2014. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi!Nehezen birod?ilyenkot egy kis kilengèsed sem lehet ha valamit nagyon megkívànasz?
2014. júl. 12. 12:00
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, sajnos nem, mert írnom kell az adatokat és leszednék a fejem, ha meglátnának egy ilyen kilengést.
2014. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hàt ez nem èpp a legjobb szitu,de ugye mindent a babàèrt!Na meg te sem fogsz elhízni,csak a pozitiv oldalàt kell nèzni :) hanyadik hètben vagytok,fiùcska,vagy pici làny?
2014. júl. 12. 12:11
 5/17 anonim ***** válasza:
Fiú, 19 hetes, hát igen, az előző babánál is fogytam, szülés után 10 kilóval voltam könnyebb, mint ahogy teherbe estem, egy hét után már meg se mondták volna, hogy szültem, mert már a hasam is lement.Most is sokan kérdezik, hogy hol a hasam, pedig az első babánál, ott későn vették észre a cukrot, ennyi idősen már nagy hasam volt.
2014. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Gratulàlok a fiùcskàhoz!Hü hàt ez nem semmi,ha èn - 10 kilòval jönnék ki az eredeti kilòmhoz kèpest akkor màr csontinak becèzhetnènek :) de remèlem hogy nem fogok sokat hízni,10-12 kilònàl nem szeretnèk többet,de ugye ez nem kivànsàg müsor :) Nem veszed rossz nèven ha megkèrdezem hàny cm ès kg vagy?!
2014. júl. 12. 12:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Most 172 cm és 64 kiló. És most is megy le, szerintem 60 kiló alatt leszek a szülés után.
2014. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szinte ugyan az mint én csak a cm nàllam 175 :) hàt akkor tèged is majd csontinak lehet becèzni :)
2014. júl. 12. 12:29
 9/17 +bloodred+ ***** válasza:

Ha nem vagy cukros, a néhai kilengésektől nem lesz a babának semmi baja.

Nekem túl gyakran volt ilyen kilengésem.:D 23 kg fel is jött terhesség alatt, a fiam makkegészséges 21 hónapos. 3630 grammal született, 51 centivel. Én is 10 kg-val voltam könnyebb szülés után, a többi 13 meg 7 hónap alatt mind lement. Ugyanolyan formában vagyok, mint terhesség előtt.

2014. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez bíztató,màrmint nem hogy annyit híztàl amennyit :) hanem hogy nem is olyan sokàra visszanyerted az alakod.Nekem a babàm egèszsège az elsö,de magamat sem akarom elhagyni!Föleg hogy szülès utàn 6-7 hònapra lesz a lagzink és mondtam a pàromnak,hogy én kövéren nem megyek férjhez :D nem akarok ezzel megsérteni olyanokat akik ducik,de egyszerüen én nem birom a ducisàgot (magamon) .Mivel tudom h szoptatni sajnos semmi esetre sem fogok tudni,ezèrt szülès utàn màr diètàzhatok is.
2014. júl. 12. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!