Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik várandóságotok miben...

Harmadik várandóságotok miben volt más az első kettőnél?

Figyelt kérdés

Tudom,minden várandóság más és más,de a 3 közül melyik,hogy viselt meg titeket?

mennyi korkülönbség van a gyerekek között?

köszönöm



2014. júl. 14. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem trükköztünk semmit, a természetre bíztam magam... :)
2014. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értem , és nagyon Gratulálok!!!!! :)

Hasad bőre milyen volt az első két terhességed után?

bocsi a sok kérdésért....

2014. júl. 15. 13:24
 13/18 anonim ***** válasza:

Az első kettőnél az első 12 hétben elviselhetetlen hányingerem volt. Ebben az időszakban állandóan ettem és fel is szaladt jó pár kiló. A harmadik terhességemnél nem volt ilyen panaszom, pedig ikrekkel voltam terhes. A végén kb. feleannyit híztam, mint az egyes terhességeimnél külön-külön.

Gyermekeim kora: 6 év (lány), 3.5 év (lány), és az ikrek (fiúk) 1 hónaposak. A harmadik terhesség vége azért nagyon megviselt. A 32. héttől gyakorlatilag végig feküdtem a napot. A fiaim 36 hetesen születtek meg.

2014. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mokka2! Nálam is nagy az esély ikrekre. első terhességemnél volt 4 méhlepényem, másodjára már "csak" három...

mi lesz ha a harmadik terhességnél nem csak lepénykék lesznek , hanem babák is ? :)

2014. júl. 15. 14:25
 15/18 anonim ***** válasza:
:)
2014. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A kisfiam szeptemberben lesz 4 éves, a kislányom februárban 2. A harmadikkal pedig szinte napra pontosan egy időben vagyok kiírva mint a kislányunkkal. Igaz én még csak 10 hetes vagyok, de eddig a második várandósság volt a legnehezebb. Azt félidőig szinte végig hánytam, émelyegtem. Émelygés van most is, de nem olyan durván mint legutóbb. :)
2014. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, minden elismerésem a tiéd!

mindkét gyerkőc igen kicsi még! és jön a harmadik tesó :)

én fonom a hajam a két fiam mellett.... nagyobbik mindig a főnököt játssza, kicsi meg nem hagyja magát,így elég sok a vita,verekedés köztük.... nem tusom,be merjük e vállalni a kis tesót így!

2014. júl. 16. 13:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Az első két gyerkőcöt direkt így szerettük volna, viszonylag kicsi korkülönbséggel. A harmadik meglepetés gyerek :) De ha már van....Egy nap eltéréssel 2 év lesz a két kisebb között. Izgatottan várom én is. :) Mondjuk a kisfiam áldott jó testvér, fiú létére nagyon kis gondoskodó, szeretgető, bújós. A kislányom ő már most másfél évesen egy kis amazon. Szóval a lecke fel van adva! :D
2014. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!