Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha első két terhességetek...

Ha első két terhességetek alatt nem repedt meg a hasbőrötök, akkor a 3. terhességnél sem fog?

Figyelt kérdés
Szerencsém volt,mert mindkét terhességemnél hatalmas pocakom volt. pláne a másodiknál. lett köldöksérvem is, nem műtettem még meg. agyalunk férjemmel, legyen e 3. babánk vagy sem. nagyon féltem a hasamat!

2014. júl. 10. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mind a kettő gyereknél Mandulaolajjal és kakaóvajas Baba testápolóval kentem a hasam és 3 db aprócska csík lett , de az is csak a hasam alján, hozzáteszem nekem egyik gyerekkel sem volt nagy hasam. Szerintem ha eddig megúsztad ettől nem kell félned, mert alkati kérdés. De nyilván biztosíték nincs rá pl. ikerek lesznek és jóval nagyobb hasad lesz, máshol fog megtapadni és nagyobb hasad lesz, 2 terhesség már annyira megviselte a hasadat, hogy most fog megrepedni, ne add isten császárod lesz.
2014. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Igen, sajnos nem lehet megjósolni semmit. normál szüléseim voltak....egyre korábbiak.

első:38+4 hetesen a második fiam 36. héten született. félek ,hogy egyre korábban megszülök.....

2014. júl. 10. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a 3. terhességem, 36 hetes vagyok. Az első kettőnél sem repedt meg a hasam, és eddig még a harmadiknál sem. Az elsőnél nagy hasam volt, a másodiknál kicsi, most a harmadikkal megint nagy, de szerencsére szép rajta a bőr. Soha nem kentem semmivel, szerintem genetika. Hozzáteszem a combomon viszont 10 éves korom óta vannak repedések, pedig nem voltam kövér gyerek, most sem vagyok az.
2014. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm válaszod! akkor van remény!!!!!

nekem is van csík a csípőm körül,hasamon csak 1x 2cm-es. jól megúsztam!

2014. júl. 11. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
minek 3 gyerek?
2014. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!