Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segíteni megfejteni...

Valaki segíteni megfejteni mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál és a kórlap részhez ez volt írva:

UM:11/21

Cyt.2010/15

Kolp:A-B zón.-ra terjedő cervicalizato.

Bv:Kisebb férfi ökölnyi grav. jell. ut. szabad környezetben. CX:3000 Bő, purulens fluor.

Dg:Grav.s:11

Jav. T-gond. uh.

Ennyi. És azt mondta hogy kb. 11 hetes terhes vagyok.


2010. jan. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan azt jelnti,hogy 11 hetes terhes vagy és rendben minden.
2010. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

uccsó mensi 11 hó 21én. rákszűrés levéve, zárt méhszáj (3000). méhed férfi ökölnyi nagyságú, 11 hetes terhes vagy. javaslat: terhesgondozásba vétel és ultrahang (12. heti genetikai gondolom)

Minden rendben, gratula

2010. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cervicalizato azt jelenti hogy "mehszajsebed", van, ami nem igazan seb, azt jelenti hogy a mehszaj nyalkahartyaja lejjebb megy, mint kellene, ez altalaban bovebb valadekozast jelent, de nem gaz, ha a doki nem jegyezte meg.

A CX 3000 azt jelenti hogy teljesen zart a mehszaj,ahogy kell. Gratula!

2010. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó mensid: november 21-én volt, bv: a méhed nagysága akkora, mint egy kisebb férfi ököl, CX: a méhszájad teljesen zárt, dg: 11 hetes terhesség, jav: javasolt terhesgondozás és ultrahang

Gratula a babához. :)

2010. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2010. jan. 8. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi,de hogy lehet 11 hetes terhesség ha nov 21-én volt az utolsó mensi?

Vagy nem 2009 nov.21 hanem 2 évvel előbbi?

Nekem utolsó mensi nov 23,de én csak hat hetes vagyok.

2010. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nekem azt mondta a doki hogy az előző havit kell nézzem mert november 21-én csak barnázásom volt.
2010. jan. 8. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát értelek,elég érdekes,mert akkor neki is azt kellett volna beírnia,és a barnázást figyelmen kívül hagyni.Én úgy tudtam hogy minden papíron az utolsó mensi szerepel,és onnantól indul a számítás.Akkor a szülést mikortól fogja számolni?
2010. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!