Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám éjfélig szépen alszik...

Babám éjfélig szépen alszik majd elkezd kuszni-mászni keresi a helyét de nem akar felkelni alszik tovább de ez sokszor ismétlödik. MIÉRT? Ha van igy vki akkor segitsen az okát megfejteni esetleg leszoktatni róla.6 hos a babám

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Hát ez engem is nagyon érdekelne,mivel mi is így vagyunk. Kislányom 11 hónapos és már régóta csinálja ezt, hogy álmában "bejárja" az egész kiságyat. Hol hason, hol oldalt, stb... Bár én úgy vagyok ezzel, hogy míg nem ébred fel, szerintem ez nem gond, hiszen a felnőttek is sokat forognak álmukban. Egy nehezebb nap után, valószínű, hogy túl sok élmény, újdonság éri őket még és éjjel még a hatása alatt vannak, nem tudnak szinte mozdulatlanul aludni egész éjjel. Szerintem leszoktatni erről a babákat nem lehet, lehet, hogy idővel elmúlik majd náluk. Talán ha átkerülnek kiságyból a gyerekágyba, hiszen ott nincs rács, ami "megfogja" őket. Bocsi, ha segíteni nem tudtam!
2009. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!