Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki vízesedik terhesség...

Mindenki vízesedik terhesség alatt? Nektek mikor kezdődött? 33. hétben járok és most kezdett rajtam maradni, eddig reggelre lement.

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki.

Nekem a 35.héten kezdődött, de a szülés után rögtön le is ment.

Tedd fel sokat a lábad, tornáztasd és sétálj sokat, és igyál rengeteg folyadékot.

2014. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már akkor vizesedtem mikor még azt sem tudtam terhes vagyok. Az volt a furcsa, hogy alig tudtam felvenni a csizmám, annyira bedagadt a vádlim. Később fokozatosan csak romlott az állapotom, de szerencsére ez ritka eset. A terhesség vége felé elég nagy százalékban vizesednek a kismamik, de szülés után megszűnik ez az állapot.
2014. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vizesedtem, pedig kétszer voltam már terhes.
2014. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, én sem vizesedtem egyáltalán.

Sok folyadék, pihenj felpolcolt lábakkal.

2014. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb a 23. héttől kezdtem el érezni, hogy feszül a lábfejem, majd később a kézfejem is elkezdett fájni, de főként az ujjaim. Tudtam, hogy ez a vizesedés miatt van, de egy darabig nem dagadtam be, csak feszült. Mikor kijött a nagy meleg, hirtelen bedagadt a lábfejem. Azóta ha nagy meleg van, estére bedagad a bokám és a kézfejem is. Reggelre nagyon fáj ilyenkor az ujjam és talpam.

Kismamatornázok én is, mondták, hogy csökkentsem a sót, polcoljam a lábam, ne lógassam lehetőleg. Sétáljak, 2-2,5 liter folyadékot igyak meg. Nekem valójában az segít, ha enyhül az idő, lehűl a levegő. Akkor a vizesedés is csökken. Most leszek 32 hetes, elviselhető még. :)

2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nem vizesedek egyáltalán. Az elsőnél sem volt ilyen tünetem. 37 hetes vagyok.
2014. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háát, hasonló a szitu nálam is, 30. héttől kezdődött.Sokat is híztam, 20 kilot eddig. Lábaim nem fájnak, kezem viszont nagyon, csak a jobb. Amit teszem ellene: esténként torna vagy séta, csak kevés, mert nehezen megy már, sósborszeszgél-vadgesztenyés, nyirokmasszázs heti 1-2 szer. Így még elviselhető, ha meleg van, rosszabb. 34hetes km.
2014. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36. héten kezdtem vizesedni, nem nagyon, de az ujjaim és a lábfejem a nagy melegben néha bedagadt.
2014. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!