Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfogja most csinálni az...

Megfogja most csinálni az orvos a rákszűrést?

Figyelt kérdés
Egy fertőzés miatt már voltam orvosnál ügyeleten 5 hetesen, de ott még csak a petezsák látszott.Most 9 hetes terhes vagyok, de csak 10 hetesen tudok először elmenni ahhoz az orvoshoz akihez szeretnék járni, mert eddig szabadságon volt.Panaszom nincs így úgy gondoltam megvárom míg újra dolgozik.Sajnos csak most jutott eszembe, hogy tavaly márciusban voltam rákszűrésen utoljára.Úgy készüljek hogy, nem csak ultrahang lesz, hanem megcsinálhatja a rákszűrést is?
2014. júl. 15. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen készülj úgy sőt mondhatod is neki. Én maszek dokihoz mentem nem is ismert előtte szó nélkül megcsinálta.36hkm
2014. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen megcsinálja!
2014. júl. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, egy évnél nem régebbi szűrés kell az első trimeszterben. szólj neki ha nem kérdezné mikor voltál, de biztos hogy megfogja kérdezni.
2014. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha régen volt szoktak csinálni.
2014. júl. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magándokim azt mondta a 16. héten, hogy még nem akar semmit sem "megbolygatni ott bent" a szűréssel. Mondta, hogy erősödjön még a baba. Így csak a 20. héten csinálta meg a rákszűrést. Egyébként ez is olyan, hogy orvosa válogatja. Van, aki megcsinálja bármikor, van aki meg nem.
2014. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is ma voltam orvosnál és megcsinálta. Olyan ügyes volt, hogy egy kicsi rózsaszín sem volt vizsgálat után.Sajnos technikai okok miatt az ultrahangot csak holnap tudja megcsinálni.A lényeg, hogy a rákszűrést egy évre letudtam, remélem nem is lesz gond az eredménnyel.Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!