Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen barnázás szokatlan?

36 hetesen barnázás szokatlan?

Figyelt kérdés

Baba mozog, úgy érzem nincs vele gond, de azért aggódom. Nem egyfolytában barnázok, néha normális, néha pedig halvány barnás. Lehet, hogy nyílik a méhszáj?

Köszi a válaszokat.


36+5 kismama


2014. júl. 16. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet az is, vagy a nyákdugó. mikortól kell mennem legközelebb vizsgálatra vagy ctgre? ott mindenképp említsd meg.
2014. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy paramami, 2. babával vagyok 36 hetes terhes, de én biztos hogy bemennék a kórházba, hogy vizsgáljanak meg. Szerintem a barnâzàs, vérzés nem normális a terhesség alatt.
2014. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

NST-re megyek jövő kedden.

Ha vérezni kezdenék, akkor persze mennék a kórházba, de így túlparázásnak gondolom. (egyenlőre)

2014. júl. 16. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 34. héttől 3x volt barnázás. Mivel még a nyákdugóhoz és a nyíláshoz is korai volt az időpont, én bementem. 2x úgy volt, hogy megnéztek, kenetet vettek, ultrahang, vizsgálat, NST, majd megállapították, hogy a baba jól van, nem tudják mi áll a háttérben. A 3. alkalommal másik orvoshoz mentem, azt mondta, hogy teljesen normális, akkor szóljak, ha élénkpiros, tehát friss vér távozik, vagy ha nem egy-két csepp. Utólag derült ki a vérképemből, hogy egy nagyon enyhe gyulladás okozta, amire gyógyszer sem kellett, magától elmúlt. Napra pontosan annyi idős terhes vagyok mint te, most nem mennék, mert ha nyílok, vagy nyákdugó, az sem korai.
2014. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnyugtattál. Azaz igazság, hogy az előző terhességemnél vérzéssel(élénk piros) mentem kórházba, hajnalban a kiírt napon, de délutánig nem volt semmi. 5-kor burkot repesztettek, este 11-kor lett meg a lányunk, de én nagyon elfáradtam. Egész nap nem ettem semmit, mert azt mondták hamarosan szülök. Na ez a része nem hiányzik...
2014. júl. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!