Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is hasonló vagy nekem...

Másnak is hasonló vagy nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Utolsó hetes kismama vagyok.De pár hete nagyon zavar, hogy a hüvelyváladékom "szagos". Nem olyan, mint terhesség előtt, hanem intenzívebb. Nagyon nem érezem magamat tőle jól, mert azt gondolom mások is érzik rajtam.

Nézem a várandós könyvet és a netet, de nem találtam erre semmi magyarázatot, de még hasonló esetet sem.


2010. jan. 12. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utolsó hetes vagyok, nekem egyáltalán nem változott ez meg. Szerintem a legjobb az lenne ha az orvosod megnézne, szerintem elkaptál egy kis fertőzést. A canesten hüvelykúpra egyébként is rá van irva hogy alakalmas szülés előtt a szülőcsatorna "fertőtlenítésére, tisztitására".

A terhesség folyamán én is kétszer kaptam el valami fertőzést (bár nekem nem volt szagos csak sokkal bővebb folyás) .....ilyenkor sokkal hajlamosabb az ilyenre az ember!

39+4 ht km

2010. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nincs erősebb váladék csak szag.-//

Brrrr

2010. jan. 12. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a biztonság kedvéért nézesd meg szerintem, veszteni nem veszithetsz semmit..lehet hogy csak hormonális így közel szülés előtt.Gondolom Te is mész a héten még ctg-re, szerintem akkor kérdezd meg hisz nem szégyen!
2010. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


és még ezt találtam Neked itt a kérdések között, nem tudom mennyire segít..

2010. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, mert nekem nem viszket, nem ég.Semmi extra. Mostmár megvárom a szülés utáni 6ik hetes kontrolt.Addig úgysem lehet szex.
2010. jan. 12. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
csak ha rosszúl érzed magad tőle és zavar akkor nehezebb elvonatkoztatni ettől és lehet hogy pár kúppal még szülés előtt túl lennél rajta!Mondjuk nem tudom mennyire erős a szaga...ez mondjuk attól is függ.Nincs esetleg fogadott orvosod vagy szülésznőd?
2010. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előzőnél én is valahogy másnak éreztem a "szagomat" az utolsó hónapban, aztán szülés után elmúlt. Most nincs ilyen, viszont most nagyon izzadok arrafelé is, ez sem jobb.
2010. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb.20.héttől furi szagú, szerintem nem is a folyás inkább a nunim. Folyásom amúgy normális,azóta már volt néhány vizsgálatom,de minden ok. Én megtanultam együtt élni vele.

36hetes km.

2010. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!