Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mar több mint furcsa!...

Ez mar több mint furcsa! Törtent mar veletek hasonlo dolog?

Figyelt kérdés
Par hettel ezelött ugy keltünk fel a parommal,hogy ö is es en is azt almodtuk,hogy terhes vagyok.Par nap mulva elmentem a dokihoz es megallapitotta,hogy 10 hetes terhes vagyok aminek semmi jele nem volt!!Nemetben elek,de par napja magyarbol felhivott ovis kori baratnöm akinek fogalma sem lehetet rola,hogy azt almodta,hogy terhes vagyok.Mondtam,hogy igaz,de mar ketten elötte ezt mar mi is megalmodtuk.Mi lehet ez???!
2009. dec. 12. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

GRATULÁLOK!!!

Nálunk anyukám álmodta meg. Mikor mesélte másnap, hofy azt álmodta hogy terhes vagyok és Ő azt mondta hogy elég 6 hetesen mennem dokihoz én már tudtam, mert aznap csináltam meg a teszt(ek)et. Persze akkor még nem mondtuk senkinek... Nála az anyai megérzés lehetett. :)

Különös dolgok ezek. 6. érzék? Intuíció? Valami ilyesmi. :)

2 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én élvezem az ilyen "csodákat". szerintem az tök jó, ha valakivel ilyen történik.

NEkem csak annyi volt, hogy otthon votlunk vendégsében, mikor nagybátyám kérdezte, hogy nem vagyok-e terhes (bár ő szerintem pusztán piszkálásból mert híztam), mondtam nem, d emint kiderült, akkor már állapotos voltam, csak még nem tudtam.

Én örülnék nagyon a helyedben, különleges baba lesz:-)

2009. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Aha,ismerős:))


Barátnőm, 17 évesen teherbe,18 évesen szült,együtt csináltuk végig a gimi utolsó évét...4en voltunk jó barátnők a szülés beindulásának jelzése a visszahívós sms-t volt ˘˘


Reggel fél6kor csörgetett de én már tudtam,mert aztnap éjszaka nagyon nyugtalanul aludtam,ami rám nem jellemző ^^


Ada és Abi

2009. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Engem a nagybátyjám hívott fel névnapomkor köszönteni és ugy szól bele a telefonba szia kismama.rá 4-5 napra kiderült h hát tényleg kismama vagyok.amikor meséltem neki potyogtak a könnyei soha nem felejtem el.....30 h kismama
2009. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

" És mi újság a babaprojekttel? Kb. 1 hónapja álmodtam Veletek, és az álmomban már kisbabával jöttetek haza. :)"

Írta egy barátnőm 2oo8 nov 2o-an... okt elején estem teherbe, most megyünk haza a babánkkal... :)

De csak januárban mondtuk meg, a család nem álmodta meg, azt hiszem... bár a párom bátyja is mondogatta... :)

Gratulálok! :)

2009. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam meg, hogy barátnőm szül. Reggel felébredtem, nővéremnek elmeséltem, hogy barátnőm megszült, hülyének nézett. Délután jött egy sms a bnőmtől: Fanni vagyok, ennyi meg ennyi grammal, ennyi meg ennyi centivel jöttem. Én meg felhívtam telefonon, hogy MI VAN? Mert még lett volna vagy 2 hete, és nem értettem. Ha akkor nem mondom el reggel tesómnak, és nem erősíti meg később, tuti nem hiszi el senki nekem.
2009. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amikor a barátnőmék már másfél éve próbálkoztak, egyik este elmentünk moziba. Én már pár hete azt éreztem, hogy terhes. Aztán mikor találkoztunk mondtam Neki hogy ez a megérzésem van 1-2 hete, hogy babát vár. Na akkor mondta, hogy 6 hetes. Majd mondtam hogy az az érzésem van, hogy kisfiú. :) És tényles kukis lett!


Velem még olyan történt: 2008-ban azt jósolta egy barátnőm kártyán, hogy teherbe fogok esni, de nem marad meg, majd kiderül egy nőgyógyászati probléma amit a 3. nőgyógyász fog mondani, arra kapok gyógyszert, sikerülni fog év vége felé a baba, először egy nem nőgyógyászati vizsgálaton fogom megtudni, hogy valóban baba van, és utána megyek csak el a nőgyógyászomhoz amikor már szívműködés is lesz. Majd a szülés nem természetes lesz valami oknál fogva.

Nos: 2008. májusában teherbe estem, 5 hetesen elvetéltem, szeptemberben a 3. nőgyógyász látta meg uh-n hogy PCOS-em van, (a labor eredmények jók lettek), clostit kaptam, januárban teherbe estem, 5 hetes voltam mikor a munkahelyem miatt alkalmassági vizsgálat keretében kellett mennem belgyógyászhoz aki hasi uh-t csinált és már ott láttuk a 8mm-es petezsákot. Kértem hogy nézzük meg mert + lett a tesztem. Majd 6 hetesen voltam a nőgyógyászomnál, 6mm-es volt a kisbabám pulzáló szívvel. Október 1-jén császárral született mert nem fordult be.

Ilyen is van! :D


Remélem nem baj hogy ezt is megosztottam Veletek és bocsi ha kicsit hosszú lett! :)

2009. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én azt álmodtam az 4D uh. előtti napon(24.hét), hogy kisfiúnk lesz. Meséltem is a férjemnek Ő nagyon örült. Hát délután már nem nagyon amikor megtudtuk, hogy kislányunk lesz. 32. héten sima uh. mégis megvolt az a fránya kukac.

És ma 4 hónapos a Kisfiúnk...

2009. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat.Olyan erdekes dolgok vannak az eletben amit tenyleg nem lehet megmagyarazni!
2009. dec. 12. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én történetem kicsit szomorúan kezdődik!

Épp a párom nagyapjának volt a temetése, amikor az udvaron álltam elrepült két gólya.

Poénkodtunk is, hogy papa küldi az utánpótlást, és rá egy hónapra tudtuk meg, hogy terhes vagyok a kisfiammal.

2009. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!