Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek is rossz a...

Kismamik! Nektek is rossz a kedvetek vagy csak én keltem így?

Figyelt kérdés
27hkm
2014. júl. 17. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
hú de szőkés kérdés
2014. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne írkálj ide.
2014. júl. 17. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem semmi ez a kérdés. Miért osztottad ezt meg velünk? Melyik válasz lesz számodra hasznos, vagy nem hasznos??
2014. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Nekem is rossz kedvem van, rosszul aludtam, stresszes napom van, de foleg depizek csak... :( nem tudom miert. Pedig szep az ido, mocorog a babam sokat, megis letort vagyok. A ferjem dolgozik, egyedul vagyok a 2 evesemmel, es csak jobbra-balra dolok. Levegore sincs kedvem menni. :(( remelem holnapra jobb lesz.


Az elso valaszolonak uzenem: nem kell kenyszeresen minden kerdesre valaszolni, plane nem negativ kicsengesut. En ertettem a kerdet, olyannak tette fel a kerdezo akinek szolt. Ha ugy erzed nem neked szol a kerdes, ne fikazd!!!


28 hkm

2014. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod kedves utolsó Válaszoló!

Örülök,hogy vannak még normális,értelmes emberek a világon!

:)

2014. júl. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!