Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok. Az...

27 hetes kismama vagyok. Az ultrahang szerint 2 héttel nagyobb a baba súlya mint kellene. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom emiatt.
2008. aug. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akkor estél teherbe, amikor a nagykönyv szerint kellett volna, hanem 2 héttel hamarabb, és igazából 29 hetes vagy. Nálam meg ilyen tájékon vontak le 2 hetet...
2008. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,hog ynormális.Uh.val álltalában nagynak becsüplik a babát.Az orvosom mondta,hog +-500grammot csal a uh.Nekem is nagy babát jósoltak,aztán 3620grammal született meg.De az is lehet,hogy elöbb estél teherbe,mint a számolás.A szüle´skor úgy is kiderül majd.
2008. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, semmi baj. Az UH-t az orvos kezeli, az ő kézügyességén múlnak a pici méretei, amiből a súlyát is kikalkulálja a gép, szóval ha 1 miliméterrel odébb teszi az egérkurzort, 1-2 hét plusz minusz...
2008. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az első gyerekőcnél 2800-at jósolt az uh a szülés előtt egy-két nappal, aztán 3800 lett. Most pedig minden hónapban 3 héttel nagyobbnak adta ki a gép a méreteket, aztán most a legutolsó vizsgálatnál azt mondta a doki, hogy teljesen átlagos méretű lesz.

35 hetes kismama

2008. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2008. aug. 4. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia ne halagass az UH-ra.Én is ugy jártam hogy szülés előtt 3 nappal voltam,és azt mondták hogy a baba visszavan fejlődve és nagyon kicsi 2800gm ítélték meg.Beakartak fektetni korházba míg nem szülök meg infúziókra,de én akkor már a 41-ik hétben voltam.Nem halgattam az orvosokra és nem engettem az infúziót.Mindenképp bekelett feküdnöm mert 41 hetes voltam és szülést indítottak.3 napjára megszületett az aprócska leányom 4100gm,és 50cm.Ennyit a 4d UH-ról.
2008. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!