Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hányadik héten kezdődtek...

Kinél hányadik héten kezdődtek a rosszullétek, ha voltak?

Figyelt kérdés
Meddig tart a mindjárt megjön érzés ?

2014. júl. 18. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Előzőnél volt mindjárt megjön érzés,6 héten kezdődtek a rosszullétek,de enyhe volt.Nem emlékszem meddig tartott.


Most nem volt mindjárt megjön érzés,5 hét elején már jöttek a rosszullétek.1 hétig egész nap csak hánytam.Mostmár csak reggel hányok,de napközben gyakran émelygek,enni alig tudok.Nem tudom mikor leszek már jól 9 hetes vagyok.

2014. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héten kezdődtek az émelygések, meg bizonyos illatok, ételek utáni undor, de szerencsére nagyobb rosszulléteim nem voltak! Nekem nem volt mindjárt megjön érzés.. 25 hkm
2014. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a 6-tól a 13. hétig volt émelygésem egész nap, a másodiknál az 5-től a 24. hétig tartott, de 2-3 napos szünetekkel.

Az elsőnél kb. a 4-től a 8 hétig előfordultak enyhe görcsök, a másodiknál csak az esedékes menzesz előtt éreztem olyan 3 napig.

2014. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 6.-tól a 13.-ig irgalmatlan rosszul voltam reggeltől estig, és elég sokat hánytam. A mindjárt megjön érzésem kb. két hétig tartott (4-5.), a 2. héten már nagyon erős görcseim voltak.
2014. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 18. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
4-5. héten. Még a nemvárt előtt kezdődtek és a lányommal a 16. hétig, a fiammal kicsit tovább tartottak. A mindjárt megjön érzés k. a 6. hétig tartott.
2014. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!