Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, akinél csak a...

Volt már olyan, akinél csak a 13. héten kezdődtek a rosszullétek? Eddig is émelyegtem, de ma ki is hánytam azt a kevés reggelit, amit megettem és fáj is rendesen a fejem úgy két hete.

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 11. héten kezdődtek el a rosszullétek, amikor mág végleg azt hittem, megszom az egészet. :) Egészen a 16. betöltött hétig minden nap hánytam (volt, hogy 4-szer is egy nap), és bár "csak" 5 hétig tartott a rosszullét, azt mondtam, nem élem túl :) Tudom, mások a terhesség végéig is képesek rosszul lenni, de nekem még ő lesz az első babám, és még nem "szoktam hozzá" a gyűrődéshez :)

21hkm

2012. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam tegnap óta van az,hogy bármit eszek semmi nem esik jól,és jönne vissza a kaja.Egyedül csak a keksz,meg a csoki nem kívánkozik ki.Ma is megreggeliztem,és jönni akart vissza,nem esett jól.És azóta is bármit eszek(a kekszen kívül) semmi nem esik jól.De lehet,hogy azért,mert már napok óta úgy megennék valamit,de nem tudok rájönni,hogy mit,és biztos nem tetszik a kisfiamnak,hogy nem kapja meg azt amit akar..de mit csináljak,ha egyszer nem tudom,hogy mit szeretne?! :)

Egyébként eddig a terhességem alatt egyszer sem hánytam,nem szeretném pont most elkezdeni.A fejem pedig a terhességem eleje óta szinten minden héten fáj pár napot :(


19 hkm

2012. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat lanyok :-)

Azota en is jobban vagyok, lehet, hogy pont az aznapi reggelit nem birta a babym es azert hanytam...

Amugy ezidaig meg en sem ettem egy jot, semmit nem kivanok s semmi nem esik jol, de azert eszek ezt-azt:-)

2012. dec. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!