Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol, mi által ha el a...

Mitol, mi által ha el a magzat? Érezzük? Mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vsgyok es meg van 2 het az ultrahangig es semmi jele annak hogy kismama vagyok csak annyi hogy érzékeny mell bimbóm ! De semmi tobbet nem érzek magamon! Kérlek nyugtassatok meg ;) tegnap vettem eszre hogy előjött egy barna halvány csik a pocakomon alul egészen a koldokomig!
2014. júl. 18. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Jézusom nyugi az a csik normális keres rá neten.. tünetem meg nekem is csak ennyi volt és lassan szülök!! 36hkm
2014. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy azt a csíkot hormonok okozzák szülés után elis múlik. Ne parázz már ennyire mert még bevonzod a bajt!!Élvezd ki hogy nem gyötörnek a rosszúlétek.
2014. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a kettő nem jelent egyet csak egyszerre tobb kérdésre akartam a választ! Azert koszonom a válaszotokat !
2014. júl. 18. 18:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen de tényleg nyugi.. boldog babavárást!!36hkm
2014. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En is gondoltam ilyenre,mikor elmult a hanyinber,hanyas a 14.heten. De hangosan ki se mertem mondani,meg leirni se... feltem,hogy bevonzom.. ilyenkor ha ennyire parazol,ugorj be egy uh-ra inkabb hivd fel a dokid,vegyel magzati szivhang figyelot,ilyesmik.. orulj! ;)

17hkm

2014. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vasárnap töltöm a 11. hetet; és engem sem ártana megnyugtatni............. :-)

Nem igazán érzek semmit; csak annyi hogy nekem is a melleim feszülnek; és nőttek egy kicsit.

Nekünk is nem egész 2 hét van az ultrahangig még!!!

Szívhang figyelőre én is gondoltam:-)

Én azt mondtam, majd ha már rúg a babánk, megnyugszom:-) 9 hetesen már vadul rúgkapált; csak én nem érzem még:-) Valószínűleg minden rendben; és normális hogy aggódunk :-)

2014. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En is rettegek... nekem meg nem mozog,illetve nem erzek semmit!

17hkm

2014. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam ilyenre!

Féltem is, rettegtem.

A nagy melegben sokszor keveset mozog és nem olyan erősen rúg így nem veszem észre a mozgását és elkezdek pánikolni, hogy jaj baj van.. Majd másnap reggel olyan erős rúgásra ébredek és akkor megnyugszok! :)


29hkm

2014. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyennek több oka is lehet, fejlődési rendellenesség, kromoszómahiba, külső hatás vagy egy fertőzés. Ritkán derül ki a pontos ok. Általában az mondható el, hogy nem érzi az ember, és nem is nagyon tudsz tenni ellene, legfeljebb annyit, hogy rendesen eszel, sokat pihensz, vigyázol magatokra. Ennél többet te sajnos nem tudsz tenni azért, hogy megmaradjon. Tudom sajnos, hogy miről beszélek, a 10. héten műtéttel végződött az ikerterhességem, mint kiderült, elhalt mindkét baba. Semmi jele nem volt, se görcs, se egy csepp vér, semmi. Kár ezen parázni, mert nem tehetsz semmit.

De az teljesen normális, hogy 14 hetesen jól vagy!!! Ilyenkorra el szoktak már múlni a tünetek, biztosan ezért vagy jól te is! Ne félj ennyire, a kritikus 12 hetet már túlélted, nem lesz semmi baj!

2014. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!