Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulzott haskemenyedes tul...

Tulzott haskemenyedes tul koran? Mitol lehet kerlek irjatok?

Figyelt kérdés
Kb a 18. Hettol beszokott majdnem minden nap legalabb egyszer kemenyedni a hasam olyan erzes mintha egy teniszlabdat nyomnanak a hasfalamnak belulrol es ez meg is latszik kicsit ilyeszto ez normalis?

#Haskemènyedès
2014. júl. 19. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot.
2014. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen elmegyek a gyogyszertarba es veszek de ez vajon mitol lehet? Valaki aztmondja h megeroltetem magam valaki azt hogy ez normalis a baba mozog es attol kemeny.
2014. júl. 19. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem most a 2. terhességemnél már korábban elkezdődött. Normális. Ha sűrűn előfordul szedjél magnéziumot,
2014. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem attól kemény, hogy a baba mozog. A méhizomzat feszül meg ilyenkor, ezért látod a körvonalát is.
2014. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Peldaul ma reggel felkeltem felmostam nem eroltettem magam meg szerintem ahogy leultem kinyomodott olyan mintha a baba a kis fejet kiakarna nyomni a hasfalamon keresztul remelem jol erzi magat es nincs baj
2014. júl. 19. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a megerőltetéstől van. 18 hetesen meg még azért picike a baba, nem tudja úgy kinyomni magát, csak a méhed érzed.
2014. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van,akinek olyan a terhessége,hogy keményedik végig. Napi egy alkalom nem gond,akkor gond,ha sűrűn van és rendszeres időközönként. De aki sokat keményedik,annak se biztos,hogy bajt jelent,nem feltétlen nyílik ki tőle a méhszáj. Szedj magnéziumot,legközelebb kérdezd meg az orvost ha aggódsz. Amikor nagyobb lesz a baba,ő is kinyomja magát,de azt tudni fogod,hogy ő az :-)
2014. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem az egész hasadban, hanem csak egy pontban (kisebb területen) keményedsz, az a dokim szerint nem igazi keményedés, csak odafeszül a baba. Nekem is 18 hét körül kezdődött, akkorra már simán oda tudja nyomni magát. Ettől függetlenül a magnézium nem árthat.
2014. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Holnapra vagyok kiírva a 2. babámmal, vele is, és az elsővel is sokat keményedett a hasam. Nekem azt mondta a dokim, hogy napi 10-12 keményedés még normálisnak mondható, de szednem kellett magnéziumot (úgy is keményedtem egyébként). Azt mondják, hogy a méh készül a szülésre.
2014. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
29 hetes vagyok és naponta többször keményedik a hasam. Nem időre, hanem szinte egész nap. Magnéziumot szedek, néha egy nospát. És ez így megy a 12. Hét óta.
2014. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!