Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt magzati szívultrahang...

Aki volt magzati szívultrahang vizsgálaton melyik doktor nőt ajánlaná? Dr. Hajdu Júliát vagy dr. Györkös Beátát?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Hajdú Júliánál voltam, maximálisan elégedett voltam vele. Neki egyébként nagyon jó híre van a "szakmában". Ettől persze Györkös doktornő is lehet jó, de vele nincs tapasztalatom.
2014. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is dr. Hajdú Júliánál voltunk, nagyon elégedettek voltunk vele, nagyon jó és nagyon alapos orvos.

A másik doktornőről nekem sincs tapasztalatom.

2014. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is a Hajdu Julianal voltunk, nagyon voltunk elégedve . Mindent elnondott ,megnezett, rendkívül alapos volt . Ot tartják az országban a legjobbnak . Sőt,itt Nemetorszagban is tudják ki ő!!

A másik holgyrol mégcsak nem is hallottam.

2014. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak a szívet nézik ilyenkor vagy megnézik a baba többi szervét is?

2014. júl. 20. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Amit ő csinál, az kifejezetten szívultrahang, a szívet nézi meg nagyon alaposan, és hogy megfelelően csatlakozik e a többi szervhez ahová kell neki ... de a többi szervez nem vizsgálja. A végén azért egy picit ránéztünk a babára :).
2014. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ranezett kicsit a babara az uh végén .

(Ért hozzá,ahogy hallottam nem csak a szív uhhoz )

2014. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, amikor nála voltam, akkor nagyon alapos szív UH-t csinált, majd azt mondta, hogy elvileg ennyi, de annyira jól fekszik a pici, annyira jól mutatja mindenét, hogy nem tudja megállni, hogy ne nézzen rá "egészben" is. :)
2014. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat:)
2014. júl. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!