Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés (művi befejezéssel)...

A vetélés (művi befejezéssel) utáni 3 hónap pihenő leteltével mikor jött újra a baba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azonnal -..


de csak hat hetet mondtak a dokik.

2010. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem áprilisba volt vetélésem és 4 hónapot mondtak hogy várjunk de mi a harmadik hónapba bele vágtunk és most már 15hetes kismama vagyok.
2010. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondták, hogy 3 hónapig ne kezdjünk bele újba. utána lehet. felmerült, a szedjünk gyógyszert, vagy óvszer kérdése. óvszert választottuk, 3 hónappal késöbb abbahagytuk, szinte azonnal jött is a következő.
2010. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem mostanában telik le a 3 hónap, mondjuk kellett is annyi, főként lelkileg. De már nagyon szeretnénk újra babát.
2010. okt. 19. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi kivártuk a 3 hónapot, utána azonnal összejött a baba. :) Azóta már 4 hónapos "nagylány"! :))) Sok sikert Nektek is!
2010. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a befejezés után nem védekeztünk, mondván, hogy az elhalt babára is több mint 1 évet vártunk, ugyan mitől esnék most teherbe, aztán 4 hónap múlva újra terhes lettem, most 18 hetes. Ilyenkor állítólag könnyebb teherbe esni, mert a szervezet emlékszik még arra, hogy milyen a terhesség, meg a kürettel felfrissül a méh. Hát nem tudom így van-e, de nekünk bejött, biztosan nektek is hamarosan sikerül!
2010. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3 mensi utáni első próbálkozásra összejött a lánykám, már két éves szép nagylány.

Azóta sajnos megint volt egy vetélésem, még egy mensit kell várni, remélem, megint hamar sikerül majd.

Sok sikert!

2010. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Örülök Nektek, hogy már összejött a baba!Még annyit hadd kérdezzek, hogy Nektek egyből beállt a ciklusotok utána?
2010. okt. 19. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem óramű pontossággal jött a menstruációm 28 napra.
2010. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19.32-es vagyok.

Mindkétszer 35. napra jött meg.

Első vetélés után ugye háromszor jött meg, 28. napra, mindig pontosan, aztán jött a lányom.

Most a műtét utáni 2. mensim volt , az elsőhöz képest megintcsak 28. napra, úgyhogy nekem szerencsére simán visszarendeződtek a dolgok.

2010. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!